+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey
İkisi bir arada yüz spreyi ve iksir
İkisi bir arada yüz spreyi ve iksir İkiliKolajen Amplifikatör
(seyahat boyu, 30 ml)

Bu canlandırıcı yüz spreyi, parlak cildi desteklemek için uyum içinde işlev gören iki güçlü içeriğin zengin bir kombinasyonudur. Her sprey dört ayrı alanda uzmandır: cildi çevrenin zararlı etkilerinden korumak, nemlendirme ve tazelik artışı sağlamak, makyajınızı sabitlemek ve normal kolajen üretimini korumaya yardımcı olmak.

Perakende fiyatı: 757.5 TRY
Perakende fiyatı: 757.5 TRY
Toptan fiyat: 530.25 TRY
Perakende fiyatı: 530.25 TRY
(Ödeme sırasında ek indirimler hakkında daha fazla bilgi edinin)
Sepete ekle
Faydaları

    • Cildi görünmez bir bariyerle kapatarak cildi çevrenin zararlı etkilerinden korur.
    • Günlük kullanım için hafif formül
    • Cilde Hyalüronik asit sağlar
    • Kuru veya sıcak ortamlarda tazelik artışı sağlar.
    • Makyajın daha uzun süre sabit kalmasına yardımcı olur

Besin değeri

UREA, doğal bir cilt nemlendiricisidir. Bu etkili ve güvenli bileşen, cildin görünümünü iyileştirir ve hidrasyon ve nem dengesini korumasına yardımcı olur.

Niasinamid, bir B3 vitamini formudur ve cildin dış yüzeyini destekler, küçük gözeneklere bakım yaparak esnekliği ve dokuyu destekler. Aynı zamanda, yağ üretimini dengelemeye yardımcı olur, hem de tüm cilt tipleri için uygundur!

Bisabolol, papatya esansiyel yağında bulunan yatıştırıcı bir maddedir. Sağlıklı cildi korur ve destekler, UV ışınlarına maruz kaldıktan sonra cildi sakinleştirir.Güneş yanığı ve kızarıklığı tonlarını yumuşatır.

Cadı fındığı, "sihirli fındık" olarak da bilinir ve büzücü etkileri vardır. Kuru, kaşınan cildi yatıştırır ve rahatlatır. Bir tür koruyucu film oluşturan toplam üç maddeye sahiptir.

Hyalüronik asit, doğal bir bileşendir. Cildin doğal olarak sıkılaşmasını ve pürüzsüzleşmesini destekleyen ince bir jel film oluşturur. Hyalüronik asit ile ilk "nem uygulamasından" sonra bileşenler, vücudun geçici kuru cilde karşı doğal hidrasyonunu desteklemeye devam eder.

Argan yağı, en nadir ve en zengin besinlerden biridir. Çok miktarda Omega-6, linoleik ve oligo-linoleik asit içerir ve yüz tonlarını eşitlemesi, cildi yoğun bir şekilde nemlendirmesi ve cildin yumuşamasını desteklemesi ile bilinmektedir.

Jojoba yağı, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye ve desteklemeye ve kuru cilde karşı etkili bir şekilde savaşmaya yardımcı olur. Kolajene benzeyen bir amino asit içerir. Bu protein cilde esneklik ve sıkılık sağlayabilir ve hem E vitamini hem de yüksek konsantrasyonlarda bir antioksidan içerir.

Avokado yağı, güçlü nemlendirici ve gençleştirici etkilere sahiptir. Bu bileşen, zeytinyağından daha fazla esansiyel yağ asidi içerir. Sodyum, kalsiyum, potasyum, çinko ve A ve E vitaminleri (özellikle sağlıklı ciltler için faydalıdır) gibi yüksek konsantrasyonda vitamin ve mineraller içerir. Avokado yağı, elastin ve kolajen eksikliğinden kaynaklanan kırışıklıkların erkenden ortaya çıkmasına karşı savaşır.

Badem yağı; birçok asit, fitosterol, kolin içerir ve yüksek konsantrasyonda E ve K vitaminlerine sahiptir. Cildiniz için eşitleme, yumuşatma ve pürüzsüzleştirme gibi birçok yararlı etkisi vardır. Elastikiyetin ve pürüzsüz cilt dokusunun korunmasına yardımcı olabilir.

Üzüm çekirdeği yağı, %70'den fazla linoleik asit içerir. Vitaminler, yağ asitleri ve mikro elementler, özellikle de E vitamini bakımından zengindir.

Aloe Vera, cildi aşırı derecede parlatmadan veya gözenekleri tıkamadan mükemmel bir şekilde nemlendirir. Bu bitki, cildin doğal tonunu iyileştirmeye ve cildi uzun süre nemlendirmeye ve yumuşak tutmaya yardımcı olan beta-karoten ve C ve E vitaminleri de dahil olmak üzere birçok antioksidan içerir. Cilde uygulandığında bu bileşen fibroblastların büyümesini uyarır. Bunlar, kolajen ve elastinin sentezinden sorumlu olan ve cildi daha elastik yapan hücrelerdir. Aloe vera, ayrıca, akneden etkilenen cilt mikroflorasını olumlu etkileyen orta derecede bir antibakteriyel etkiye sahiptir.

E vitamini, vücudun sağlıklı ve genç kalmasına yardımcı olan en güçlü antioksidanlardan biridir. Cildi mükemmel bir şekilde nemlendirir ve gençleştirir ve elastikiyetini korumasına yardımcı olur. Kırışıklıkların görünümünü azaltmayı destekler ve cilt rengi üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir; cilde sağlıklı ve taze bir görünüm verir.

EARLY BOOST ® , Jania Rubéns yosununun özünden elde edilen eşsiz bitkisel taurin kaynağıdır. Özellikleri ise inanılmazdır! Cilt hücrelerini enerjiyle yeniler, gençliği korur ve yaşlanmanın ilk belirtilerini geciktirir. Enerji demek gençlik demektir. Bu nedenle de enerji, BEAUTY'nin bir parçası olarak vardır.

SYN®-AKE*, pürüzsüz cildin korunmasına yardımcı olmak için yüz ifadesi çizgilerinin rahatlatılmasını destekleyen etkin güce sahip bir bileşim maddesidir. Bu mucizevi ürün, güzellik sektöründe sağlıklı yüzün cilt tonunu desteklemek ve tekrarlayan yüz ifadelerinin etkilerini azaltmak için kullanılmaktadır. Yüz ifadelerimizi yaklaşık 60 yüz kası oluşturur ve bunlar tüm gün, her gün bizim için çalışır. Bununla birlikte, 25 yaşımıza geldiğimizde bu kasların çok çalıştığı belli olmaya başlar. SYN®-AKE* daha pürüzsüz ve genç görünümü desteklemek için çalışan yüz ile alakalı hızlı ve kalıcı faydalar sağlar. Bu yenilik tamamen güvenlidir, hatta farmasötik teknolojilerinde İsviçre Teknoloji Ödülünü kazanmıştır.

*SYN® is a trademark of DSM.

Gatuline® Expression cilt esnekliğini destekleyen sakinleştirici ve rahatlatıcı özelliklere sahiptir. Pürüzsüz bir cilt yüzeyi sağlar ve gençleştirmek, pürüzsüzleştirmek ve doğal yüz çizgileri ve netlik sağlamak için göz çevresinde kullanımı oldukça uygundur. Gatuline® Expression, COSMOS/ECOCERT, NPA ve NSF olarak onaylanmıştır.

 

BTY drajelerinde çığır açan Acumullit SA ® teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji aktif her bileşenin faydalı özellikleri bir araya getirerek ve cilde ulaşmasına yardımcı olarak, kozmetik ürünlerin etkisini güçlendirir, cilde uygulanan BEAUTY serisinin etkilerini en üst seviyeye çıkarır.
 

 

 

Uygulama

Evden ayrılmadan önce veya sadece tazelik ve parlaklık hissinizin artmasını istediğinizde iksiri yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize püskürtün.

 

BEAUTY kozmetik ürünleri ve BTY drajeleri ikilisi, günlük ideal bakım anlayışınızı değiştirecek bir yeniliktir.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY