+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey
Serum İksiri
Serum İksiri Anında Fayda

Serum bileşenlerinin bu modern kombinasyonu hem yatıştırıcı hem de etkilidir. Düzenli olarak kullanıldığında, sakinleştirici ve yenileyici faydaları ile vücudunuzun cildi sıkılaştırmaya ve yatıştırmaya yönelik doğal çabalarını önemli ölçüde destekler.

Perakende fiyatı: 3333 TRY
Perakende fiyatı: 3333 TRY
Toptan fiyat: 2272.5 TRY
Perakende fiyatı: 2272.5 TRY
(Ödeme sırasında ek indirimler hakkında daha fazla bilgi edinin)
Sepete ekle
Faydaları

    • Tüm cilt tipleri için uygundur, hassas, kızarık ciltler için idealdir
    • Pürüzsüz cildi, sağlıklı elastikiyeti ve sıkı yüz hatlarını destekler.
    • Cildi etkili bir şekilde gençleştirir
    • Stresli çevre faktörlerine maruz kalan cildi desteklemek için sakinleştirici bir etkiye sahiptir.

Tescilli karışım

Hyalüronik asit cildi nemlendirir ve cildin nemi tutmasına yardımcı olur.

EARLY BOOST ® , Jania Rubéns yosununun özünden elde edilen eşsiz bitkisel taurin kaynağıdır. Özellikleri ise inanılmazdır! Cilt hücrelerini enerjiyle yeniler, gençliği korur ve yaşlanmanın ilk belirtilerini geciktirir. Enerji demek gençlik demektir. Bu nedenle de enerji, BEAUTY'nin bir parçası olarak vardır.

SYN®-AKE*, pürüzsüz cildin korunmasına yardımcı olmak için yüz ifadesi çizgilerinin rahatlatılmasını destekleyen etkin güce sahip bir bileşim maddesidir. Bu mucizevi ürün, güzellik sektöründe sağlıklı yüzün cilt tonunu desteklemek ve tekrarlayan yüz ifadelerinin etkilerini azaltmak için kullanılmaktadır. Yüz ifadelerimizi yaklaşık 60 yüz kası oluşturur ve bunlar tüm gün, her gün bizim için çalışır. Bununla birlikte, 25 yaşımıza geldiğimizde bu kasların çok çalıştığı belli olmaya başlar. SYN®-AKE* daha pürüzsüz ve genç görünümü desteklemek için çalışan yüz ile alakalı hızlı ve kalıcı faydalar sağlar. Bu yenilik tamamen güvenlidir, hatta farmasötik teknolojilerinde İsviçre Teknoloji Ödülünü kazanmıştır.

*SYN® is a trademark of DSM.

Gatuline® Expression cilt esnekliğini destekleyen sakinleştirici ve rahatlatıcı özelliklere sahiptir. Pürüzsüz bir cilt yüzeyi sağlar ve gençleştirmek, pürüzsüzleştirmek ve doğal yüz çizgileri ve netlik sağlamak için göz çevresinde kullanımı oldukça uygundur. Gatuline® Expression, COSMOS/ECOCERT, NPA ve NSF olarak onaylanmıştır.

Peniylen glikol (Pentyleneglycol),cildin genel yüz görünümünü destekleyen ve daha dolgun, daha parlak, daha pürüzsüz ve daha nemli hissetmesine yardımcı olan bir nemlendiricidir.

Gliserin, stratumcorneum'a derinlemesine nüfuz eder ve cildi yumuşatırken ve kurumaktan korurken elastikiyetini korumaya yardımcı olur.

Ciltteki sodyum hiyalüronat,bir su deposu görevi görür ve cilt elastikiyetini ve sıkılığını destekler.

Karajenan sodyum, deniz biyopolimer malzemesi içeren kırmızı bir deniz yosunudur. Cildi yumuşatmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Ayrıca,nemi cildin üst tabakasında tutar ve cilt yüzeyinde pürüzsüz bir nem koruyucu film oluşturur.

 

BTY drajelerinde çığır açan Acumullit SA ® teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji aktif her bileşenin faydalı özellikleri bir araya getirerek ve cilde ulaşmasına yardımcı olarak, kozmetik ürünlerin etkisini güçlendirir, cilde uygulanan BEAUTY serisinin etkilerini en üst seviyeye çıkarır.
 

Uygulama

Cildinizi BEAUTY köpüğü veya temizleme sütü ile iyice temizleyin.

Cildin pH seviyesini dengede tutmak için cildinize Yüz Toniği uygulayın. Cilt hala ıslakken yüzünüze az miktarda Serum İksiri uygulayın. Ardından, ürün emilirken biraz bekleyin. Günde en faza iki kez kullanın. İksirden sonra Beauty Yüz Kremi uygulanmalıdır.

 

BEAUTY kozmetik ürünleri ve BTY drajeleri ikilisi, günlük ideal bakım anlayışınızı değiştirecek bir yeniliktir.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY