+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Ürün sertifikalarımız hakkında bilmeniz gerekenler

Ayrıntılar
APL ürünleri, gerekli tüm sertifikalar ve uygunluk beyanları ile desteklenmektedir. Acumullit SA serimiz Avrupa'da üretildiği için tüm Avrupa uygunluk sertifikalarına uygundur. Ek olarak, üreticimiz, ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına uygundur.
Sertifikalarımıza daha
yakından bakalım
Tüm sertifikalarımız halka açıktır ve BackOffice'inizden ve Google
Drive'ımızdan indirilebilir.
İndir
01
Moldova Uygunluk Sertifikası
Üretim ülkesinden uygunluk belgeleri. Bu belge, ürünlerin güvenliğini ve kalitesini garanti eder ve bunların Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya içindeki herhangi bir yere güvenli bir şekilde nakledilebileceğini onaylar.
02
EAC uygunluk beyanı
EAC uygunluk beyanı, üreticinin ürünleri Avrasya Ekonomik Birliği içinde geçerli yasal gerekliliklere uygun olarak tedarik ettiğini onaylayan, alınması zorunlu bir belgedir. Bu uygunluk beyanı, bir uygunluk belgesinin yanı sıra tam olarak yürürlükte ve geçerlidir ve Avrasya Ekonomik Birliği'nin tüm topraklarında geçerlidir. Tüm APL ürünlerinin bu tür sertifikaları vardır ve bunları web sitemizde bulabilirsiniz.
03
ISO Sertifikaları

ISO Sertifikaları, ürünlerimizin üstün kalitesinin kanıtıdır, ki bu da şirketimizin temel önceliğidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve üretim ve pazarlama stratejilerimizi her zaman geliştirmeye odaklandık. Bizi modern ve güvenilir yapan da budur.

ISO 9001 sertifikası, yüksek yönetim standartlarımızı onaylar ve müşterilerimize en yüksek kalite seviyelerindeki ürünlerimizi sunduğumuzu garanti eder.

ISO 22000 sertifikası, şirketin HACCP'ye (Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları) uygun olarak tüm üretim sürecinde en yüksek düzeyde güvenlik ve kalite sağladığını onaylar.

Üretim tesisimizde uygulanan kalite ve güvenlik yönetim sistemleri, TUV Austria Group adlı bağımsız bir Avrupa sertifikasyon otoritesi tarafından onaylanmıştır.

Acumullit SA ürünleri, TUV tescilli bir markaya sahiptir, bu da "Bu ürün, gıda üretiminde kalite ve güvenlik yönetim sistemleri uygulayan bir tesiste üretilmiştir" anlamına gelmektedir.
 

04
KOŞER sertifikası
04
KOŞER sertifikası

KOŞER sertifikası - Acumullit SA pastillerimizin sıkı koşer düzenlemelerine tamamen uygun olduğunu onaylar. İsrail hahamlığı ve Londra Betoh Din Kaşrut Bölümü (KLBD), Acumullit SA ürünlerine en yüksek koşer statüsü olan Badatz'ı vermiştir.

Ürünlerimiz, Koşer logosunu yıllık olarak kullanma hakkı ile KLBD tarafından onaylanmıştır.

05
HELAL sertifikası
05
HELAL sertifikası

Helal sertifikası, ürünümüzün İslami kurallara göre üretildiğini ve İslam’a aykırı herhangi bir bileşen içermediğini onaylar.
Helal, İslami bir beslenme standardıdır: doğal olmayan koruyucu maddeleri içermeyen güvenli, basit ve sağlıklıdır.

Bu sertifika, Helal Sertifikasyon sürecinin sıkı güvenlik ve saflık gerekliliklerine göre izin verilen ürünleri tanır.

FDA certificate
06
FDA sertifikası
FDA sertifikası, ürünlerimizin ABD'de FDA'ya (Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi) uygun şekilde kayıtlı olduğunu ve Şirketin, gıda takviyelerini ABD içinde satma hakkına resmi olarak haiz olduğunu onaylar. FDA'nın devam eden klinik çalışmaları olduğundan ve ürün kalitesini sürekli olarak kontrol ettiğinden, bu tek seferlik bir sertifika değildir. Bir ürün üretilmesi ve satılması için gerekli sertifikayı almış olsa bile, gelecekte kalitesi düşürülürse sertifika geri alınabilir. FDA sertifikası dünya çapında tanınmaktadır ve yüksek kalite düzeyinin garantisidir.
Serti̇fi̇ka sembolleri̇
Avrasya Uygunluğu

bu sembolü taşıyan ürünlerin, Gümrük Birliği'nde öngörülen teknik değerlendirme şartlarını taşıdığı anlamına gelir. Avrasya Uygunluk sembolü yalnızca, ürün bu sertifikayı almışsa kullanılabilir. Beyan, üretici tarafından alınır ve sertifikasyon otoritesi tarafından kayda geçirilir. AEU'nun (Avrasya Ekonomik Birliği) tüm ülkelerinde geçerli olan standart bir belge olarak kabul edilmektedir.

Sertifikaları indirin
Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY