+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Ürün siparişi, nakliye ve iade politikasi

APL ticari markasının ürünlerinin teslimi posta veya çeşitli kurye hizmetleri ile gerçekleştirilir veya alıcı APL Şirketler Grubunun temsilciliğinden veya bölgesel servis merkezlerinden şahsen giderek de alabilir. Ürünlerin posta veya kurye hizmetleri yoluyla teslimi, AB, RF, BDT, ABD, KANADA genelinde alıcı hesbı üstlenir. Teslimat maliyeti posta veya kurye servisinin tarifelerine, bölgeye ve teslimat adresine bağlıdır.

Alıcı, APL Şirketler Grubunun herhangi bir temsilcilik ofisinden nakliye masraflarını ödemeden ürünleri kendi başlarına veya bölgesel servis merkezinden ürün alabilir. APL Şirketler Grubu ve bölge servis merkezlerinin temsilciliklerinin listesi ve adresleri, ürün siparişi verirken doğrudan görüntülenir. Sipariş işleme ve ürünlerin gerçek sevkiyatı (ürünlerin posta veya kurye servisine nakli), Temsilcilik ve bölgesel servis merkezlerinin adreslerine teslimatlar hariç, siparişin ödeme tarihinden itibaren 2 iş günü içinde gerçekleştirilir. Temsilcilik ofisine veya bölgesel servis merkezine ürünün gönderilmesini seçerseniz, ürünler siparişin ödeme tarihinden itibaren 7 iş günü içinde gönderilir.

Sipariş edilen ürünlerin alınmasından sonra, alıcı ambalajı ve siparişin bütünlüğünü kontrol etmeli, bundan sonra posta veya kurye servisinin temsilcisine (teslimat posta veya kurye servisi tarafından yapıldıysa) teslimat için ödeme yapmak ve faturada imzalamak gerekir.

Sipariş edilen ürünlerin bölgesel servis merkezinde alınmasından sonra, alıcı ambalajın güvenliğini ve siparişin bütünlüğünü kontrol etmeli ve faturaya imzalamalıdır.

Ürün Siparişi

APLGO markalı ürünler aplgo.com ve backoffice.aplgo.com adresinden sipariş edilebilir. Mağaza bölümünde bu web sitelerinde APLGO marka ürünleri sipariş etmek için kullanıcı dostu bir arayüz bulunmaktadır.

Şirketimiz düzenli olarak aplgo.com ve backoffice.aplgo.com'da ayrıntılı şartlarını yayınladığı promosyonlar yapmaktadır. Bu promosyonlardan bazıları müşterinin tercihine göre siparişe ek olarak bir sunum ürünü de içermektedir.

Promosyon döneminde tanıtım ürünü almak için alıcının ana sipariş ile birlikte bir sunum ürünü seçmesi ve alışveriş sepetine eklemesi gerekmektedir. Daha sonra ödeme yapmadan önce alıcı, kendisi tarafından yapılan sunum ürününün seçimini kabul ettiğini onaylamak (sitede bir onay kutusu görünecektir) ile yükümlüdür.

Promosyon süresi boyunca bir sunum ürününü almayı reddetmek için, sunum ürününü sepete eklemeyin ve ana sipariş için ödeme yapmadan önce (ilgili işaretin kutusu sitede görünecektir) alıcının sunum ürününü almayı reddettiğini teyit edin.

Ürünleri iadesi

Uygunsuzlukların ve / veya ürünün hasar görmesinin tespiti durumunda, posta veya kurye servisinin temsilcisi, alıcı huzurunda, ürüne uygunsuzluk ve / veya hasarın tespit edilmesi eylemini düzenler.

Uygunsuzlukların tespit edilmesi ve / veya ürünün hasar görmesi durumunda, bölgesel servis merkezinde teslim alındıktan sonra, alıcı huzurunda bölgesel servis merkezinin yetkili temsilcisi ürüne uygunsuzluk ve / veya hasarın tespit edilmesi eylemini düzenler.

Ürünleri aldıktan ve kabul ediş belgelerini imzaladıktan sonra, ürünlerin kalitesi, miktarı, çeşitliliği, eksiksizliği, kutusu ve (veya) ambalajı ile ilgili talepler kabul edilmeyecektir (gizli ürün kusurları ile ilgili talepler hariç).

Alıcı, nakliyesinden önce ve ürünün nakliyesinden sonra, ürün bütünlüğünü, ambalaj bütünlüğünün ve belirtilen ürünlerin satın alınmasının gerçek ve koşullarını doğrulayan belgelerin korunmasına bağlı olarak 7 gün içinde ürünü reddetme hakkına sahiptir. Alıcıdan, ürünün satın alındığı gerçeğini ve koşullarını doğrulayan belgelerin olmaması, onu ürünün satın alındığına dair diğer kanıtlara gönderme fırsatından mahrum etmez.

Alıcıya gizli kusurlu ürünler, yani ürünün uygun şekilde alınmasıyla tespit edilemeyen kusurlar verildiğinde (ürünü posta veya kurye servisinin temsilcisi huzurunda hemen aldıktan sonra açma), alıcıya bu ürünleri aldıktan sonra en geç 7 gün içinde bildirimde bulunabilir. satıcıyı bu ihlaller hakkında ve kendi seçiminde şunları talep etme hakkına sahiptir:

- ürünlerin kaliteli ürünlerle değiştirilmesi;

- gizli kusurlu ürün satıcıya iade edilirken, ürün için ödenen tutarın kendisine iadesi.

Yetersiz kalitede ürünlerin değiştirilmesi, siparişin toplam işlem süresini ve siparişin teslim süresini aşmayan bir sürede gerçekleştirilir. Bir siparişi işleme koyma süresi, sipariş alındığı andan itibaren 2 iş günüdür. Bir siparişin teslim süresi, seçilen posta veya kurye servisine ve ilgili servis tarafından belirlenen teslimat yöntemlerine bağlıdır.

Gizli kusurlu ürünlerin alıcıya teslim edilmesi durumunda, bunları iade etme masrafları satıcı tarafından karşılanır. Kaliteli ürünlerin iadesi durumunda, teslimat maliyeti alıcı tarafından ödenir.

Alıcıya para iadesi, iyi kalitede ürünlerin alınmasından önce reddedilmesi durumunda veya yetersiz kalitede ürünler, ilgili başvurunun alındığı tarihten itibaren en geç 10 iş günü içinde yapılacaktır.

Ürün iadelerini gerçekleştirmek için:

1. Alıcının kişisel hesabındaki geri bildirim yoluyla serbest formda bir itiraz yazmalı

2. Kimlik belgesinin, belgenin tüm işaretlerini açıkça okumanızı sağlayacak kalitede bir kopyasını oluşturun;

3. Posta veya kurye servisi aracılığıyla ürün alınması durumunda, elde edilen ürünlerin görünüşünü ve tüketici özelliklerini korumak için, ürünü dış paketele (daha büyük bir kutu) paketlemek ve iç boş alanı, mekanik çarpışmadan korunmasını sağlayan herhangi bir şok emici malzeme ile doldurmak gerekir ve ürünleri alıcının kişisel hesabındaki geri bildirim yoluyla gönderilecek adrese gönderin. Ürünleri hatasız olarak gönderirken, yatırımın ayrıntılı bir envanteri derlenir. Envanter olmadan talepler kabul edilmez ve dikkate alınmaz! Ürünleri iade ederken, Alıcı posta veya kurye hizmetleri için masraflarını kendisi ödeyecektir. İade, üründe gizli kusurların varlığı nedeniyle gerçekleştirilirse, bu tür masrafların maliyeti, makbuzun alıcı tarafından alınmasından ve teslimat hizmetinin ödemesinin kontrol edilmesinden sonra satıcı tarafından telafi edilir;

4. Ürünlerin bölgesel servis merkezinde alınması durumunda, alıcı doğrudan böyle bir merkezin yetkili temsilcisi aracılığıyla satıcıya iade edebilir.

5. Alıcının iade ettiği ürünlerle birlikte, mutlaka kabul ediş belgelerini (her siparişe ekli), alıcının kimlik belgesinin bir kopyasını ve iade edilen ürünlerin ödeme makbuzunun bir kopyasını ibraz etmelidir;

6. Ek olarak, ödeme makbuzu, alıcının kimlik belgesinin bir kopyası, iade edilen ürün için para transferi için banka bilgileri ve ürünün iade nedenini gösteren info@aplgo.com e-postasına ürünün fotoğrafını göndermesi gerekir.

İadenin reddedilmesi aşağıdaki nedenlerle ortaya çıkabilir:

- posta paketinin bütünlüğünün ihlali (sadece orijinal posta paketini kullanın, bantla (posta hariç) ve diğer malzemelerle yapıştırmaktan kaçının);

- teslimatta nakit gönderme.

Alıcının, kaliteli ürünleri alınana kadar ve yetersiz kalitede ürünleri reddetmesi durumunda geri ödemeler:

Paranın alıcıya iadesi sadece banka havalesi ile yapılır.

Parayı iade etmek için, alıcı imzalı başvurunun bir taramasını satıcı tarafından kurulan formda (başvuru formu backoffice.aplgo.com adresinde bulunabilir), ürünün iade nedenini ve "İade" mesajının konusunu belirten info@aplgo.com e-posta adresine göndermelidir. aşağıdaki bilgiler ile (varsa):

1. Alıcının cari hesabı;

2. banka BKK-ı;

3. Banka BVN-ı;

4. İsim (tam);

5. IBAN

6. SWIFT

Banka hesap bilgileri sadece alıcının olması gerekir,başka üçüncü şahsın banka hesap bilgilerine para iade edilmeyecğine, dikkatinizi çekeriz.

Alıcının ödeme hesabına para yatırmak için kullanılan süre, bankanın iç düzenlemelerine bağlıdır. İyi kalitede ürünler iade etmenin temeli olmayan monitörünüzün renk sunumuna bağlı olarak, ürünlerin orijinal renklerinin sitedeki renk ve tonlardan farklı olabileceğini lütfen unutmayın.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY