+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

BUNU NEDEN
YAPIYORUZ

Ayrintilar
APL’nin misyonu; kişilerin hayatlarını daha iyi
olacak şekilde değiştirmektir.
Biz, yalnızca bir işten daha fazlasıyız. Birlikte çalıştığımız kişilerin olabilecekleri en iyi noktada olmalarına ve birlikte çalıştığımız kişilerin, alkışı hak eden insanlar haline gelmelerine yardımcı olan bir ekibiz.
SIZ BUNA LAYIKSINIZ…
SAĞLIKLI OLMAYI HAK EDİYORSUNUZ
Sağlıklı bireyler geliştirmek, APL'nin önceliklerinden biridir. Bu nedenle, ürünlerimiz insanların güzelliği ve sağlığı ile ilgilenmek için yaratılmıştır. APL Ortakları ürünlerimizi aktif olarak kullanırlar ve ürünlerimiz hakkında her bilgiye sahiplerdir. Bu, aynı sağlıklı sonuçlara nasıl ulaşacakları konusunda başkalarını eğitmelerine yardımcı olmayı sağlar.
İnsanlar sağlıklı ve enerji dolu olduğunda alkışı hak ederler.
VARLIKLI OLMAYI
HAK EDİYORSUNUZ
Maddi, duygusal ve entelektüel gelişim, istikrara ve hayallerini gerçekleştirme fırsatına yol açar. Bu da Ortaklarımızın bilgi ve başkalarına yardım etme becerisi kazanmalarına yardımcı olur. En önemlisi de; istediklerini, istedikleri kadar alırlar! Bir alkışı hak ederler.
ÖZGÜR OLMAYI HAK EDİYORSUNUZ
APL bir iş fırsatından daha fazlasını sunar. Bu bir yaşam tarzıdır. Artık başka birinin emrinde değil, kendiniz için çalışırsınız. Bu, APL ile bir iş yapmanın gerçekten keyif alabileceğiniz bir şey olduğu anlamına gelir. Size destek ve yapı sağlıyoruz (ürün yelpazesi, arka ofis, promosyonlar, özel teklifler, teşvikler vb.). Ama, sonuçta, tüm ipler sizin elinizde olur. Bu sizi, alkışı hak eden biri yapar!
HAREKETE GEÇİRİLMEYİ HAK EDİYORSUNUZ
Bizim şirketimiz yepyeni bir dünyadır. Burada APL'de, arkadaşlar, ekip üyeleri (belki de ruh eşleri!) ve dünyadaki egzotik yerlere birlikte seyahat edebilme olanağı bulabilirsiniz. Önceliğimiz ve misyonumuz; tam potansiyellerini yakalamaları ve alkışı hak eden kişiler olabilmeleri için Ortaklara ilham vermek ve onları harekete geçirmektir!
GELİŞMEYİ HAK EDİYORSUNUZ
Hayattaki değişmeyen tek şeyin değişim olduğu söylenir. Daha birkaç yıl önce insanlar, kalem ve kağıt kullanarak adres defteri tutuyorlardı! Ancak bugün, e-kartlar ve bağlantılar paylaştığımız, web sitelerini ve sosyal medya kuruluşlarını ziyaret ettiğimiz, teknolojinin yönlendirdiği bir dünyada yaşıyoruz.
Benzer şekilde APL de Ortak geliştirme programını sürekli olarak güncelliyor! GO Eğitim Sistemimizde Şirket yönetimi ve dünyaca tanınan iş koçları, düzenli olarak bilgi sistemi güncellemeleri sunarlar ve sık sık eğitim toplantıları düzenlerler. Ortakları, alkışı hak eden iş liderlerine dönüştürüyoruz!
BAŞARIYI HAK EDİYORSUNUZ
Başarı bulaşıcıdır! Ekibe yeni bir lider katıldığında yapıların nasıl değiştiğini hiç fark ettiniz mi? Başarılı olmak, yeni beceriler ve bilgiler edinmek için çaba sarf edin ve başkalarını ve kendinizi övmekten çekinmeyin! Becerilerinizi geliştirdikçe, yakın zamanda kendinizi, APL etkinliklerinde başarılarınızı tanıtmak üzere sahnede bulabilirsiniz! Alkışı hak eden biri olacaksınız!
TANINMAYI HAK EDİYORSUNUZ
Harika sonuçlar elde eden Ortaklar hayatlarını değiştirdiler, hayallerini gerçekleştirdiler ve APL'nin yalnızca bir işten fazlası olduğunu; tanınmak, saygı duyulmak ve takdir edilmek için bir fırsat olduğunu anladılar. Ayrıca, APL, akranlarınıza rol model olmak ve Kurumsal liderliğiniz için de bir fırsattır. Alkış almak için altın bir fırsat!
DÜNYAYI DAHA İYİ BİR YER HALİNE GETİRMEYİ HAK EDİYORSUNUZ
APL, her gün dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için çalışır ve ilk günden beri bu amacına bağlıdır. Ortak olarak, ürünlerimizi kullanarak ailenizin ve arkadaşlarınızın daha sağlıklı, Kazanç Planımızdan faydalanarak daha zengin ve GO Sistemi içinde eğitim alarak daha başarılı olmalarına yardım ederek bu çorbada sizin de tuzunuz olabilir. Bu hedefe ulaşmamıza yardımcı olmak için çalışırken alkışı hak edeceksiniz!
TARİHİ DEĞİŞTİRMEYİ
HAK EDİYORSUNUZ
EFSANE olmak ister misiniz? APL Ortakları aktif, saygın ve başarılı iş liderleridir. Şirketin hikayesini ve sektörün kendisini doğrudan etkileyerek tarih yazarlar. Alkışları hak ederler!
image/svg+xml
DÜNYAYI GÖRMEYİ HAK EDİYORSUNUZ
APL Ortakları başarılı olduklarında dünyayı keşfetme ve seyahat ederken güçlü duygulara kapılma fırsatları elde ederler. Başka ülkelere seyahat etme, dünyaca ünlü tatil yerlerinde rahatlama ve yalnızca TV'de gördüğünüz yerleri deneyimleme şansını hak ediyorsunuz.
EKİBİN BİR PARÇASI OLMAYI HAK EDİYORSUNUZ
APL bir iş fırsatından daha fazlasıdır: bir ailedir, başarı ve zenginlik elde etmenize yardımcı olan uluslararası bir ekiptir.
Kurumsal ekip ve diğer Ortaklar sizi desteklemek ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için buradalar. Bu maksatla, ekiplerimiz, iletişim kurmak ve başarıları kutlamak için düzenli olarak toplanır. APL'ye katıldığınızda, yalnızca bir Ortaktan fazlası olursunuz. Bir arkadaş, bir takım arkadaşı ve hatta bir ruh eşi olursunuz. APL’nin tüm Ortakları bir alkış hak ediyor!
EĞER:
Dünyayı görmek, hayallerinizi gerçekleştirmek, yeni arkadaşlar edinmek, lider olmak, sağlığınızı güçlendirmek, kişisel gelişiminizi artırmak, başkalarına ilham vermek ve başkalarından ilham almak, yaşama amacınızı bulmak ve hayatı sonuna kadar yaşamak isterseniz, dinleyin…!
BUNU DUYABİLİRSİNİZ! BU SİZİN
İLK ALKIŞINIZ!
Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY