+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

BACKOFFICE’INIZDEKİ YARDIM BÖLÜMÜ İLE BİZE ULAŞIN

Tüm APL Ortakları, BackOffice'lerine güvenirler. Burada bir iş kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Ortaklar sipariş oluşturabilirler, faaliyet oluşturabilirler, organizasyonlarını kontrol edebilirler, haberleri görüntüleyebilirler, özel teklifler isteyebilirler, ofislerimiz hakkında ayrıntıları öğrenebilirler ve ödeme veya nakliye sorunları için çözümleri keşfedebilirler.

Müşteri Hizmetlerine ihtiyaç duyan Ortaklar, Yardım Masası bileti oluşturmak için BackOffice'lerindeki "?" butonuna basmalıdır.

Türkiye
OFİS

Pazartesi - Cuma 10:00 - 21:00
Cumartesi - Pazar 12:00 - 21:00

Yer
Quarter Merkez, Fevzi Chakmak Boulevard, Bulut residential complex, block A, apt. No. 3/35 Gungören / Istanbul-Turkey
Bizi arayın
533 283 2979
Bize e-posta gönderin

Size kolaylık sağlaması açısından, gelen tüm sorular için yalnızca info@aplgo.com e-posta adresini oluşturduk. Bize satış, Perakende Desteği, Uygunluk, Depo, Özel Destek, Nakliye ve Teslimat, "Vmeste" fonu ve Reklam ve Etkinlikler ile ilgili sorularınızı gönderebilirsiniz. Lütfen talebinizi bize gönderirken bir e-posta konusu ekleyin, böylece hızlı bir şekilde yanıtlayabiliriz. Aldığımız her e-postayı yanıtlamak için çok çalışıyoruz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY