+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey
Ayrintilar

APL’nin ana hedefi başarılı bir birey olmanıza yardımcı olmak olduğundan, şirketimizin yönetimi etkili ve karşılıklı olarak kâr sağlayan bir kazanç planı geliştirmiştir.

Bu kazanç planını geliştirirken Ortaklarımızı kısa vadeli gelirle sınırlandırmadık. Kazanç planımızın sınırsız bir gelişme potansiyeli vardır.

Harika işler için harika ödüller sağlar.

APL KAZANÇ PLANI

Sınırsız gelir kaynağı
Ayrintilar
Yaptığınız şeyi yapmaya devam ederseniz, elde ettiğiniz şeyi elde etmeye devam edersiniz denir. Peki ya bulunduğunuz yerden memnunsanız? Harika! Ama belki de yeni ve heyecan verici bir şeye hazırsınızdır?
Şimdi harekete geçmenize ve potansiyelinizi keşfetmenize yardımcı olmaya hazırız!
Size, insan doğası konusunda harika bir uzman olan Fedor Glinka'nın sözlerini aktarmak istiyorum. “Yaşamak ve çalışmak, ışık ve alev gibi birbirine bağlıdır” dedi. Kazanç Planımızla ikinci viteste takılıp kalmak imkansızdır, çünkü treni daima ilerleten bir lokomotif motoruna benzer! Size ilham verecek ve size motive edecektir, heyecanınızı başkalarıyla paylaşırken içinizdeki ışığınızın parlamasına izin verecektir.
Sergey Kulikov,
APL Başkanı ve Kurucusu
Kazanç planımızı sadece birkaç dakika içinde ve sadece birkaç resim ile açıklamak çok kolaydır!
Kazanç planımız, çeşitli gelir türlerini içerir. Ek gelir elde etmek isteyenlerden zirveye tırmanmayı arzu edenlere kadar tüm Ortaklarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Bazı Ortaklarımız iki veya üç tip bonustan yararlanır, diğerleri ise her şeyi alır!
APL’nin kazanç planı esnektir, anlaşılması kolaydır ve kademeli ilerleme için belirli bir yapıya sıkı sıkıya bağlı kalmak gerekmez. Bu esneklik, Ortakları, ekibindeki Ortak sayısı ve seviyesi ile engellenmekten ziyade organizasyon içinde ilerlemeye devam etmeye teşvik eder.
Şirket basamaklarımız engellerle dolu değildir; bu yüzden, çoğu Ortak kısa sürede zirveye ulaşma şansına sahiptir. Minimum zamanda maksimum sonuç!
Size gelirinizi artırma VE şirket yönetiminden daha fazla ilgi ve teşekkür alma fırsatı veren bir dizi özel bonus vardır.
Tüm bu etkenler Kazanç Planımızı yaygın olarak bilinen diğer kazanç planları arasında öne çıkarır; bu da onu sektördeki rekabetin ötesine yerleştirir.
Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY