+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Biz Kimiz?

Ayrintilar

Biz Kimiz?

Kurumsal ekibimiz finansal refaha ulaşmada size rehberlik edecektir. Seyahatlerimizde size tüm dünyayı göstereceğiz ve başarılı olmanıza yardımcı olacağız.

Şirketin kurucusu, başarılı bir uluslararası eski ağ pazarlama lideridir.

Kurumsal ekibimiz, profesyonel ve deneyimli yöneticilerden oluşmaktadır.

Genel merkezimizde altı bölüm ve on altı birimden oluşan devasa bir ekip vardır.

İşin her yönünün başarılı bir şekilde kapsanmasını sağlamak için sektördeki en iyi liderlerle çalışıyoruz.

Her çalışan için olumlu bir atmosfer yaratıyoruz ve müşterilerimize saygılı davranıyoruz.

ŞİRKET BAŞKANI

+

PROFESYONEL YÖNETİM

+

PROFESYONELLERDEN OLUŞAN BÜYÜK BİR EKİP

ORTAKLARI VE ONLARIN ELDE ETTİĞİ SONUÇLAR

Sergey Kulikov

Kurucu ve Başkan

Biyografi:

İş ve ağ pazarlama profesyonelleri arasında iyi tanınır.
APL'nin kurucusu ve sahibidir. Başarılı bir analisttir ve başarılı birçok projenin ve eğitim platformunun yaratıcısıdır. İlk 1.000.000 $'ını 21 yaşında kazandı. 2014 yılından bu yana APL'de Ortakların verimliliğini takip eden ve yöneten bir çevrimiçi eğitim platformunun yazarıdır.

Ayrintilar

OLGA KULIKOVA

APL Kreatif Direktörü, APL PLANET'in (kurumsal APL dergisi) Genel Yayın Yönetmeni

Olga’nın APL'nin gelişimine katkısını abartmamak elde değil. Ortaklarımız için düzenlediği etkinlikler EFSANEVİDİR. Her şeye sahiptir: stil, damak tadı ve verimlilik! Olga sadece modern değildir, aynı zamanda zamanının da ötesindedir. Ortaklar için azırladığı etkinlikler çoğu yerde taklit edilir, Fakat hiçbir zaman aynı başarıyla yapılamaz.

Ayrintilar

Ekibimizin her bir üyesi benzersizdir. Onlar için imkânsız diye bir şey yoktur. Şirket için olağanüstü getiriler elde etmek için çok çalışmaktadırlar. Ayırt edici özellikleri; iyi koordine edilmiş çalışma, saf niyetler ve verimliliktir.

APL YÖNETİM EKİBİNİN ANA HEDEFİ istekli ve azimli olan her bireyin zenginleşebileceği bir Şirket yaratmak ve geliştirmektir. “Zengin” kelimesiyle anlatmak istediğimiz; finansal özgürlüğe ulaşmak, büyük bir şirketle seyahat etme ve çok daha iyi biri olabilme amacıyla kişisel gelişim almaktır. Ortaklarımız her zaman, işlerini kurarken sağlam bir temele sahip oldukları için minnettar olduklarını söylerler. APLGo’nun yönetimi bunu gerçeğe dönüştürür.

DEGERLERİMİZ:

I.

Ortak

Desteği

Yeni başlayanlardan deneyimli liderlere kadar tüm Ortaklarımızı, gelişmelerinin her aşamasında destekleyecek araçlar geliştirmeye ve bunları paylaşmaya çalışıyoruz:

II.

İş

desteği

APL, kamuoyu hassasiyetini, ağ pazarlama endüstrisine yönelik olarak değiştirmek için her şeyi yapar. Ne yazık ki, bu endüstri olumsuz geri bildirimlerin ve önyargıların hedefi haline gelmiştir. Çabalarımızla insanlara, ağ pazarlamasının, insanların kişisel hedeflerine ulaşmalarına ve yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı olmak için harika fırsatlar sunduğunu göstermeyi amaçlıyoruz.

III.

Aile

desteği

APL aileyi güçlendirmek için çalışır. Ailelerin ekip olarak ortak hedeflerine ulaşırken birlikte çalışmalarına ve zaman geçirmelerine olanak tanıyan bir çerçeve sunuyoruz. Ortaklar ve aileler birlikte iş kurma konusunda başarılı olduklarında, aile bağlarını da güçlendirirler.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY