+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Feragatname (Risk beyanı)

Bu sitede yer alan bilgiler sadece genel bilgi içindir. Bu bilgiler uluslararası şirket APL tarafından sağlanır, firmamız verilen bilgilerin güncel olmasını sağlamak için her türlü çabayı gösterir, bu nedenle şirket zaman zaman değişiklik ve eklemeler yapar. APL şirketi, bu web sitesinde yayınlanan bilgiler, ürünler, hizmetler veya ilgili grafik materyalleri hakkında eksiksizlik, doğruluk, güvenilirlik, uygunluk veya erişilebilirlik konusunda açık veya zımni hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez.

APL şirketi, doğrudan veya dolaylı kayıplar veya bu web sitesinin kullanımı ile bağlantılı olarak ortaya çıkan veri veya kâr kaybından kaynaklanan hasarlar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir kayıp veya hasardan sorumlu tutulamaz. Bu siteden, APL şirketi'nin kontrolü altında olmayan diğer sitelere gidebilirsiniz. Biz bu sitelere sahip değiliz, kontrol etmiyoruz veya yönetmiyoruz. Herhangi bir bağlantının kullanımı mutlaka bir öneri ve veya bunlarda belirtilen içeriği onaylar anlamına gelmez.

APL şirketi, sitenin istikrarlı çalışması için mümkün olan her türlü çabayı göstermektedir. Bununla birlikte, APL şirketi, kontrolümüzün ötesindeki teknik sorunlar nedeniyle sitenin geçici olarak kullanılamamasından sorumlu değildir ve sorumlu olmayacaktır. Çevrimiçi anlaşmazlık çözümü bilgileri (yalnızca AB ülkeleri için): Avrupa Komisyonu, anlaşmazlık çözümü (OS) için çevrimiçi bir platform sağlar. Bu platform, satış sözleşmeleri veya çevrimiçi hizmet sözleşmeleriyle ilgili uyuşmazlıkların mahkeme dışı çözümü için bir irtibat noktası olarak tasarlanmıştır.

Platform http://ec.europa.eu/consumers/odr/ adresinde bulunur.

Biz tüketicilerle bu anlaşmazlık çözümü sürecine katılmıyoruz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY