+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

İLHAM VERİCİ

APL ETKİNLİKLER

Ayrintilar

APL etkinlikleri heyecanla, network oluşturma fırsatlarıyla, motivasyonla ve ilhamla doludur.

GOLDEN PEOPLE, APL Başkanı ve Kurucusunun doğum günü kutlamasıdır. İnanılmaz oteller, çarpıcı turlar ve lüks galalar içeren özel ve üst düzey bir kutlamadır. Bu kutlamanın bir parçası olmak, her APL Lideri için büyük bir onurdur.

#golden_people_apl

APL SEASONS, Ortaklarımız için hazırladığımız yıllık eğitimimizdir, bu eğitimlerde sektördeki en iyi konuşmacılar misafir edilir. Geleneksel olarak Türkiye'de yapılmaktadır.

APL SEASONS

#apl_seasons

APL PLANET. Bu, Şirketimizin Yıldönümünün kutlanmasıdır ve gerçekleştirdiğimiz en prestijli etkinliklerden biridir. Size ünlüler, hediyeler ve daha fazlası ile mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için en iyi eğlence profesyonelleri ile çalışıyoruz!

#apl_planet

Bu bir hayatta kalma şovlarının bir çeşididir. Liderlik becerilerimizi ve ekip çalışması yeteneklerimizi geliştiririz ve korkularımızın üstesinden gelmek için birbirimize yardımcı oluruz. Ortakları, bir ekibin parçası olmak için bu fırsattan yararlanırlar. Bunun gibi etkinlikler, düzenli internet tabanlı seminerler ile birlikte eğitim sistemimizi hem heyecan verici hem de keyifli hale getirir.

ORTAKLARIMIZ ETKİNLİKLERİMİZE SADECE MİSAFİR OLMAZLAR, AYNI ZAMANDA BUNLARI OLUŞTURMANIN TADINI ÇIKARIRLAR!
Birçok temaya sahip internet tabanlı seminerlerin ve canlı etkinliklerin kopyalanması ve takip edilmesi kolaydır.

Yaptığımız son etkinliklerimize bir göz atın!

Videoları izleyin
Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY