+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

ACUMULLIT SA®

Hızlı, rahat,
lezzetli!
Ayrıntılar
Şimdi satin alin

Ürünümüz dünyayı değiştirecek dediğimizde samimiyiz. Yenilikçi teknolojimiz Acumullit SA sayesinde, gezegendeki herkesin bu benzersiz ürünü deneme
şansı var.

Bu teknoloji bize bitkiler, meyveler, taneli meyveler ve sebzelerin doğal gücünü ürünlerimizde kullanma şansı veriyor.

Her Acumullit SA pastili, vücudunuza çok ihtiyaç duyduğu besin ve mineralleri sağlayan, doğrudan hücrelerinize yönlendirilen küçük bir torpildir.

Pastillerimizin her bir bileşenini seçerken büyük özen gösterdik.

Acumullit SA serisinin faydaları
Hızlı
Pastillerimizin sonuçlarını hissetmek için beklemenize gerek yok. Aslında, pastili ağzınıza yerleştirdiğiniz anda işe yaramaya başlar ve vücudunuza yolculuğu boyunca besleyici hücresel bilgilerini ve faydalarını nakletmeye devam eder. İşlenmemiş bitkisel besinler, eriyene kadar ağzınızda tuttuğunuz için kan dolaşımınız tarafından hızla emilir. Ayrıca, pastil hızlı sonuçlar vermeye başlarken doğal ve lezzetli tadının keyfini çıkarabilirsiniz.
Rahat
Dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman lezzetli bir pastil alın, ağzınıza koyun ve eriyene kadar tutun. İşte bu kadar! Hiçbir şeyi karıştırmaya veya sallamaya gerek yok. Daha basiti yok!
Lezzetli
Ürünlerimizin bir diğer faydası da harika, doğal tadıdır. Gerçek meyve özleri, harika bir lezzet verir ve ürünlerimizi herkes için cazip hale getirir.
Güvenli
Pastil içeriklerimiz titizlikle elle toplanır, böcek ilacı içermez, genetiği değiştirilmiş gıda değildir, glütensizdir ve zararlı bileşenler içermez. Gerekli tüm uygunluk sertifikalarına uygundur ve Helal ve Koşer sertifikalarına sahiptir. ABD'de APLGO,
FDA'ya kayıtlıdır ve ithal edilen her ürün sevkiyatı FDA tarafından incelenir ve FDA tescilli ikmal ve sevkiyat tesislerimize teslim edilir.
Şık
Ürünlerimizin reklamlarını TV'de veya dergilerde görmeyeceksiniz, ancak şık kutumuzu elinize alıp ürünlerimizi denediğinizde, bunları arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için can atacaksınız. Buna bahse gireriz!
Benzersiz
Dünyanın başka hiçbir yerinde ürünlerimize benzer bir ürün bulamazsınız.
Şimdi satin alin
Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY