+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey
Ayrintilar
2020
#cruise_apl

APLGO her yıl, doğum gününü Ortaklarımızla birlikte kutlamamıza yardımcı olmak için dünyanın en iyi yolcu gemilerini seçer. Bu macerayı bizimle birlikte yaşamak için belirli etkinlik gereksinimlerini karşılamalısınız.

2020 yolculuğumuzun teması: aile.

2020 yolculuğumuzun teması: aile.

Tüm aile üyeleri nikah tazeleme törenine katılma fırsatına sahip olacak. Bu güzel tören, 2017'de Dominik Cumhuriyeti'nde yaptığımızla aynı formatta olacak.

Eşiniz olmadan gelirseniz deendişelenmenize gerek yok, eğlenceli ve heyecanlı sürprizlerimizin keyfini herkes çıkaracak! Kesinlikle sıkılmayacaksınız!

Başlangıçta gemi yolculuğumuza Çin'den başlamayı planlamıştık, ancak son pandemi dolayısıyla güzergahı değiştirmeye karar verdik. Bu harika macera hakkında daha fazla ayrıntı çok yakında!
GEMI YOLCULUĞUMUZUN
HER DURAĞI CENNETTEN BIR PARÇA OLACAK!
01
CURAÇAO
Hollanda Karayiplerinin incisi olan bu ülke, büyüleyici Karayip Denizi ile çevrilidir. Tatil için temiz, sevimli ve güvenli bir adadır!
02
PANAMA
Bu, nemli ve sıcak bir iklime sahip yaşayan, tropikal bir ülkedir. Çok sayıda resim gibi koyları ve körfezleri, daima yeşil kalan bitkilerle doludur. 1.500'den fazla lagünle çevrilidir ve 1.100'den fazla kelebek türüne ev sahipliği yaptığı için genellikle "kelebekler ülkesi" olarak adlandırılır.
03
ARUBA
Bu ülkenin plajları, toz kadar ince, beyaz kumla kaplı oldukları için onun gerçek hazinesidir. Aruba, dünyanın en temiz plajlarından bazılarının yanı sıra, sahilde ve denizde harika hizmet ve sayısız eğlence yöntemi sunan tatil yerlerine ev sahipliği yapmaktadır. Derin deniz balıkçılığı, dalış ve çok daha fazlası burayı harika bir tatil için mükemmel bir seçim haline getirmektedir.
04
KOLOMBİYA
Burada beyaz kumlu plajlar, Pasifik Okyanusu'nun rahatlatıcı dalgaları ve her zaman yeşil ormanlar keşfedilmeyi bekliyor. Kolombiya, topraklarında yaşayan çok sayıda kuş ve hayvan sayesinde yaban hayatı meraklıları arasında çok popülerdir. Ancak eşsiz mimarisi ve hareketli şehirleri aynı zamanda kültür tutkunlarını da cezbetmektedir.
05
BONAIRE
Bu Karayip adası, vahşi yaşam ve muhteşem deniz altı ortamlarıyla doludur. Şnorkelli yüzme, dalış ve rüzgar sörfünün tadını çıkarmak için en iyi yerdir. Turistlerin çoğu buraya huzurlu ve sakin bir tatil için gelse de, açık hava aktivitelerinden hoşlananların da yapacak çok şeyi olacaktır. Bonaire, ayrıca, harika beyaz kumlu plajlara ve birçok lezzetli restorana da sahiptir.

HER ZAMAN, MUHTEŞEM YERLERDE DEMİR ATAN HARİKA YOLCULUK GEMİLERİNİ SEÇİYORUZ.

APLGO Ortakları, gemi yolculuğu sırasında bir tatilden fazlasını yaşarlar. Örneğin, APLGO PLANET Etkinliği her zaman gemide yapılır. Tamamen bembeyaz giyinen Ortakları, Şirketimizin başka bir Yıldönümünü kutlamak için yolcu gemisinin konser salonunda toplanırlar.

APLGO PLANET, tanıma törenlerine, yeni iş araçlarına girişlere ve motive edici bir ortama sahiptir. ALTIN YAPRAK Ödülü de okyanusun tam ortasında bu etkinlik sırasında verilir.

BU YOLCULUKTA BİZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?
Özel Teklif süresi: 8 Kasım 2019 - 31 Mayıs 2020.
ŞARTLAR VE KOŞULLAR:
BİRİNCİ ADIM:

Birinci Sürüm: 8 Kasım 2019'dan 30 Kasım 2019'a kadar 2.000 PV'ye eşit kişisel ekstra etkinlik yapın.

İkinci Sürüm: 8 Kasım 2019'dan 30 Nisan 2020'ye kadar her ay ekstra etkinliği 500 PV'ye eşit hale getirin. Bu, 6 ay boyunca 3.000 PV anlamına gelir.

DİKKAT! Birinci Adım için ÖZEL ŞARTLAR.

APLGO PLANET katılımcısıysanız, Kasım ayı sonundan önce 1.300 PV'ye eşit ekstra aktivite üretebilirsiniz.
2019 gemi yolculuğuna çıkarsanız, Kasım ayının sonundan önce 1.000 PV'ye eşit ekstra etkinlik yapabilirsiniz (bu, 2019 gemi yolculuğu katılımcılarının ilk sıradaki Ortakları için de geçerlidir).

Aile Sözleşmeleri için: Birinci veya İkinci Adımları tamamlamayı seçebilirsiniz, bunun sonucu, 1,5 kat daha yüksek sayılacaktır.

8 Kasım 2019 tarihinden sonra Şirkete yeni kaydolduysanız, Kimliğiniz etkinleştirildikten sonraki 30 gün içinde Birinci Adım, Birinci Sürümü tamamlayabilirsiniz.

İKİNCİ ADIM:

1 Kasım 2019 ile 31 Mayıs 2020 arasındaki zaman çerçevesi içinde, kişisel olarak davet ettiğiniz Ortaklarınızın 3.800 PV'ye eşit olacak şekilde yeni Müşterilerini ve Ortaklarını kaydettirin veya GO kitlerini ve uygun siparişlerini yükseltin.


DİKKAT! İkinci Adım için ÖZEL ŞARTLAR.

Aile Sözleşmeleri için: Birinci veya İkinci Adımları tamamlamayı seçebilirsiniz, bunun sonucu, 1,5 kat daha yüksek sayılacaktır.

TAVSİYELER:
  • - Birinci ve İkinci Adımları tamamlarsanız, yemek seçenekleri ve gemide eğlence dahil olmak üzere standart bir kabinde gemi yolculuğu bileti alacaksınız. Gidiş-dönüş uçak biletleri, liman ücretleri ve hizmet ücretleri, otel konaklamaları, varsa vize ücretleri vb. dahil diğer masraflar APLGO tarafından karşılanmayacaktır. Liman ücretleri ve hizmet ücretleri, 2020 Mayıs ayında çevrimiçi olarak (hem sitemizde hem de geminin şirketi sitesinde) gösterilecektir.
  • - Geçerli bir seyahat belgeniz olmalıdır. Amacınız bu Özel Tekliften yararlanmaksa önceden geçerli bir seyahat belgesi almak sizin sorumluluğunuzdadır.
  • - Birinci veya İkinci Adım için özel Hüküm ve Koşullar, Özel Teklifin süresini geçemez, yani 31 Mayıs 2020'den daha uzun süremez.
  • - İkinci Adım PV’si, $ olarak ödenen toplamın %40'ı olacaktır.
  • - Aile Sözleşmesi, bu Özel Teklifin sona ermesinden itibaren geçerli olacak şekilde BackOffice'de resmi olarak imzalanmış bir aile sözleşmesi anlamına gelecektir.
  • - Bu Özel Teklifin Hüküm ve Koşullarının yerine getirilmesi hiçbir şekilde başka taraflara devredilemez.
  • - Bu Özel Teklif, bir kimlik için yerine getirilecektir, yani ayrı kimliklerin sonuçları birleştirilemez.
  • - - Bu Özel Teklifin Hüküm ve Koşullarını yerine getiren ancak gemi yolculuğuna çıkmayan Ortaklar, nedeni her ne olursa olsun bunun yerine herhangi bir alternatif fayda talep edemezler.

*Kendi sigortanızdan siz sorumlusunuz. APLGO, her katılımcı için önceden seyahat sigortası satın almanızı şiddetle tavsiye eder.

*Bu yolculuk sırasında düzenlenen kurumsal etkinliklere yalnızca Özel Teklifin Hüküm ve Koşullarını yerine getiren Ortakların katılabileceğini unutmayın. Bu, Şirketten özel hediyeler almak için de geçerlidir. Bu yıl yerine getirilmesi oldukça kolay olduğu için Özel Teklifin gerekliliklerine uyalım.

Özel Teklif şartlarını yerine getirmeye başlamak için biraz motivasyona mı ihtiyacınız var? Önceki yolculuklarımızın videolarına bir göz atın!
2019 Sekizin Büyüsü
2018 Salsa Ritimleri gezisi
2017 Hayallerin gücü
2016 Başarının Doruğu
2015 Venedik Karnavalı
2014 Avrupa
2013 Dalgayı yakala
Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY