+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Başkanın gerçekleştirdiği web konferansının sonuçları

Bu web konferansının ilham verici olarak adlandırılması tesadüf değil, çünkü konferansı izledikten sonra içinizden APL şirketi ile maceraya, parlak bir geleceğe, yeni ve güzel bir hayata doğru atılmak geliyor!

Bu web konferansının ilham verici olarak adlandırılması tesadüf değil, çünkü konferansı izledikten sonra içinizden APL şirketi ile maceraya, parlak bir geleceğe, yeni ve güzel bir hayata doğru atılmak geliyor! Sergey Sergeevich, motivasyon vermenin yanı sıra planlarını, yeniliklerini ve çıkarımlarını cömertçe bizlerle paylaştı!

Başkanın Latin Amerika turunun ne kadar ilginç ve verimli geçtiğini ve yeni Afrika turunun nasıl olacağını öğrendik. Birlikte ABD'deki RISE forumunun atmosferine daldık ve başka bir kıtadaki Ortaklarımıza içten selamlarımızı gönderdik! Fakat sanal APL alkışlarımız sadece ABD'ye değil, başka bir anakaraya da ulaştı! Başkan, Avustralya'nın uzun zamandır beklenen açılışını duyurdu! İşte APL'nin ZAFER yılına yakışır bir haber. Web konferansından sonra " GOLDEN PEOPLE - BİR BAŞKA AFRİKA" filminin ilk gösterimi gerçekleşti ve izleyicilerin çoğu, seçkinler arasında ve Şirketin göz kamaştırıcı etkinliklerinin merkezinde olmak istediklerine karar verdi!

Şirket Başkanı, APL ELÇİLERİNİN sayısız talebi üzerine APL SEASONS "ZİRVE" temel eğitim forumu için bilet satışını 7 Nisan 2021'e kadar uzatarak bizi çok heyecanlandıran büyük bir fırsat sundu! Sergey Sergeevich gemi turu promosyonunu da 7 Nisan tarihine kadar uzattı! Böyle bir cömertliği hiç kimse beklemiyordu. Bazı Ortaklar ise siz bu satırları okurken çok değerli bu promosyonu gerçekleştirmek ve bir rüya yolculuğuna çıkmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor! Siz de yetişin!

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY