+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

APL başkanı'nın müthiş web konferansının sonuçları

Başkan'ın böylesine yoğun bir web konferansı uzun zamandır, hatta daha önce hiç gerçekleşmemişti!

Başkan'ın böylesine yoğun bir web konferansı uzun zamandır, hatta daha önce hiç gerçekleşmemişti! Zira Şirketin zafer yılında ulaştığı gelişme hızı bizi tek kelimeyle şaşırtıyor. APL’de her geçen gün daha fazla ülke açılıyor, etkinlikler dünyadaki birçok kapalı sınıra rağmen yapılmaya devam ediyor! Sergey Sergeevich, konferansta Ortaklar tarafından düzenlenen forumlardan bahsetti ve en önemlisi Panama'daki Yaz Akademisi'nin ayrıntılarını açıkladı! Bu gelişme, APL etkinliklerini bilen ve bunlara katılmanın ne kadar önemli ve zevkli olduğunu bilen herkesi çok sevindirdi. Çevrimiçi web konferansını dinlediyseniz, muhtemelen önemli tarihleri günlüğünüze yazmışsınızdır! Tüm bu etkinlikler yazınızı unutulmaz kılabilir!

Web konferansının en önemli anı, APL’nin yeni ürünleri olan Acumullit SA HPY serisinin 16’ıncı ürünü ve BEAUTY serisinin 3 yeni ürün için yapılan sunum oldu. Merak ediyoruz, siz de bu yeniliklerden memnun musunuz ve onların piyasaya çıkışını dört gözle bekliyor musunuz? Yeni araçlar olan “BEAUTY kataloğu” ve “BEAUTY partinizin rehberi” için yapılan sunum da APL Ortakları için beklenmedik bir sürpriz oldu. Ayrıca Başkan, yakında Şirketin sosyal kaynaklarında yayınlanacak ve aynı zamanda değerli çalışma araçları haline gelebilecek yeni videoların haberi ile bizi memnun etti.

Başkan, bu yoğun web konferansını bir promosyonla sonlandırdı! Eğer APL’DE BU SINIRSIZ FIRSATLARLA TANIŞMAYA HAZIRSANIZ, promosyon şartlarını okuyun ve APL'nin size sunduklarından en iyi şekilde yararlanın.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY