+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Yeni zaferler! APL tüm rusyayı kapsayan işletmeler sıralamasında! İşte gururumuz! 

Sanal olsa dahi ellerinizi hazırlayın! Sizlere yeni ve sayıca çok olan ödüllerimizi duyurmak istiyoruz!

Sanal olsa dahi ellerinizi hazırlayın! Sizlere yeni ve sayıca çok olan ödüllerimizi duyurmak istiyoruz!

APL Şirketi, "2020 RUSYA SEKTÖR LİDERİ" unvanını kazandı! Bu ödül, Rusya'nın en iyi işletmelerine münhasıran ekonomik faaliyet sıralama sonuçlarına göre verilir. Ödül, Rusya pazarındaki lider konuma dikkat çeker, işletmenin yüksek statüsünü, güvenilirliğini ve hak edilmiş yetkilerini vurgular.

APL, "2019 ve 2020 RUSYA SEKTÖR LİDERİ" ULUSAL SERTİFİKALARI’nı aldı. Bunlar, işletmenin fahri statüsünü, sosyal sorumluluğunu ve devlet, müşteriler, ortaklar ve tüketiciler nezdinde dürüstlüğünü teyit eden resmi belgelerdir.

Sergey Sergeevich ve Olga Vladimirovna Kulikov'a şirketteki profesyonel ve eğitim düzeylerini iyileştirmek için gösterdikleri irade; enerjileri ve işte uzun vadeli yüksek performans için sergiledikleri özverili çalışma; yenilikçi fikirleri, iş süreçlerini sistematik hale getirmek ve optimize etmek için ortaya attıkları rasyonel önerileri ve yüksek profesyonellikleri ile işletmenin oluşumu ve gelişimine yaptıkları kişisel katkılarından dolayı "2020 RUSYA SEKTÖRÜN PROFESYONELİ” ULUSAL SERTİFİKALARI verildi.

APL, "2019 SEKTÖR LİDERİ" unvanını kazandı. Bu ödül, Rusya'nın en iyi şirketlerine verilir, şirketin Rusya pazarındaki sağlam konumunu, güvenilirliğini ve yetkinliğini gösterir.  

Haberleri nasıl buldunuz? APL alkışlarına değer, değil mi? Şirketle ve Liderliğiyle gurur duyuyoruz! TEBRİKLER!

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY