+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Seasons daha da sicak olacak 

Sevgili Ortaklarımız, son haberleri duydunuz mu?

Sevgili Ortaklarımız, son haberleri duydunuz mu? Adresinde bulabileceğiniz Ria-news haberine göre Rusya ve diğer bazı ülkeler, COVID-19'un yayılmasındaki artış nedeniyle 1 Haziran'a kadar Türkiye’ye uçuşlarını durdurma kararı aldı. Ortaklarımızın çoğu mayıs ayında Türkiye'ye ulaşamayacağı için biz de forumu haziran ayına ertelemeye karar verdik.

Neyse ki, geçtiğimiz sene bize her durumda planlar üzerinde ayarlama yapmayı ve farklı yollar ve avantajlar peşinde koşmayı öğretti! Bu nedenle üzülmüyoruz, çünkü haziran ayında deniz daha da sıcak olacak ve bronzluğunuz daha da güzel görünecek! Özellikle yeni BEAUTY bakım ürünleriyle. Yeni ürünlerimiz sadece sanal olarak değil, fiziksel olarak da foruma hazır olacak! ZAFER ETKİNLİĞİ için hazırladığımız BEAUTY okulunda lezzetli ürünlerin tadını çıkarabilir ve onlarla mümkün olduğunca etkili bir şekilde çalışmayı öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, ACUMULLIT SA serisinin yeni ve inanılmaz 16. ürününü ve güncellenmiş ambalajı beğeninize sunmak için forumu dört gözle bekliyoruz. Tüm konuşmacılarımız planlarını ayarladılar ve haziran ayında SEASONS'a katılacaklarını onayladılar! Hazır olun! Çok sıcak olacak!

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY