+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

ABD’deki APLGO’nun yeni genel müdürü: Carmen Lopez!

Sizleri yeni genel müdürümüzle tanıştırdığımız için oldukça mutluyuz!

Sizleri yeni genel müdürümüzle tanıştırdığımız için oldukça mutluyuz! Carmen, gerçek bir ağ endüstrisi süper yıldızıdır. Ağ pazarlama ve doğrudan satış alanlarında 20 yıldan uzun bir süredir iş tecrübesinde sahip olan Carmen, artık bilgi ve tecrübeleriyle APLGO’nun gelişimine katkı sağlayacaktır.

Carmen MLM-Endüstrisine aşıktır. Carmen’in yönetimiyle ABD’de birçok lider gelişim göstermeye başlamıştır bile. Carmen insanların dönüşümü, iş dünyasının ve sanayinin büyümesi konusunda tutkuludur. Ayrıca temsil ettiği Şirketle de oldukça iddialıdır. APLGO ise Carmen’i pek çok sebeple cezbetmiş durumda. Bu sebeplerden bazıları: insanlar, ürünler ve büyümek için sunulan muhteşem kaynaklardır.

Carmen şu sözlerini dile getirdi: “Gerçek şu ki, Şirket zor zamanlarda bile büyümeye devam ediyor, tüm Dünya’ya yayılıyor ve emsali görülmemiş ürünleri piyasaya sunuyor. Bunlar da Şirketin cesur, güvenilir ve son derece ileriye dönük olmasını sağlıyor.”

Carmen’in iki tane yetişkin çocuğu var ve Chicago’da yaşıyor. Köpekleri seviyor, crossfitle ilgileniyor, ailesi ve arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi seviyor. Artık ailesi tüm dünyadan yaklaşık 400.000 kişiliyle beraber gözle görülür bir şekilde büyüdü.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY