+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

GOLDEN PEOPLE...

APL inanılmaz bir ivmeyle büyüyor!

APL inanılmaz bir ivmeyle büyüyor! Bu nedenle, yeni başlayanlara GOLDEN PEOPLE’ın ne olduğunu ve bu etkinliğe davet edilmenin neden gerçek bir kader armağanı veya daha doğrusu Şirket Başkanı'nın bir hediyesi olduğunu anlatacağız!

GOLDEN PEOPLE, APL Başkanı ve Kurucusu Sergey Kulikov'un doğum günü onuruna düzenlenen bir etkinliktir.

Etkinlik özeldir, kapalıdır. Bu etkinliğe sadece Sergey Kulikov'un kişisel daveti üzerine katılabilirsiniz. Etkinliğin konukları olan Seçilmiş Liderler otomatik olarak başkanlık kulübüne alınır ve kişisel tanınma ve saygının bir işareti olarak pırlantalı "SK" logolu altın bir rozet alırlar.

Dünyanın en iyi otellerinde her zaman en kaliteli ve en seçkin dinlenme fırsatını elde edersiniz. İnanılmaz gezilere katılır, gurme yemeklerinin keyfini çıkarırsınız. Bunlar çoğu insanın hayal bile etmediği seyahatlerdir...

Bu etkinlik, dünyanın en iyi MLM'leri ile iletişim kurmaktır ve en önemlisi, gayri resmi bir ortamda Şirket Başkanı'ndan motivasyon almak için tek fırsattır.

GOLDEN PEOPLE’ın atmosferine dalmak ister misiniz? Sizler için en son etkinlikleri gösteren bir dizi video hazırladık.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY