+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Black Tie nedir?

APL Seasons, Şirket Ortakları için etkili bir eğitim etkinliğidir. Parlak konuşmacılar, yeni ürünlerin sunumu, çok sayıda yararlı ve ilham verici bilgi demektir.

APL Seasons, Şirket Ortakları için etkili bir eğitim etkinliğidir. Parlak konuşmacılar, yeni ürünlerin sunumu, çok sayıda yararlı ve ilham verici bilgi demektir. Ama seçilmiş liderler için, APL Seasons bundan çok daha fazlası... Ne de olsa bu etkinlik her seferinde Black Tie tarzında bir akşam ile sona eriyor.

Nedir bu bahsedilen akşam? Şirket yöneticilerinin katıldığı özel-VIP bir etkinlik! Rahat bir atmosferde tabii bir iletişim! "Evrenin merkezinde" olmak için bir fırsat.

Ortaklar bu partide görünüşlerine büyük bir özen gösterirler. “Siyah kravat” stili, özel günler, sosyal etkinlikler ve resmi resepsiyonlar için kıyafetlerin formatını belirtir. Kadınlar gece elbisesi, erkekler ise smokin giyerler.

2021 yılında Black Tie partisi Türkiye'de gerçekleşecek. Bu VIP partiye katılmak ise sadece sana bağlı!

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY