+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Ekibiniz için tebrik kartları

Ortaklar için bulut sisteminde işlerinizi daha da keyifli ve verimli hale getirecek yeni bir araç var.

Ortaklar için bulut sisteminde işlerinizi daha da keyifli ve verimli hale getirecek yeni bir araç var. Bu kartlar, yeni nitelikler elde eden ve seviyelerini yükselten Ortakları tebrik etmek için hazırlandı!

NASIL ÇALIŞIR? Herkes, özellikle sevdiği birinin takdirini kazanmaktan memnuniyet duyar. Bahsi geçen kart, Ortağınıza olan hayranlığınızı ifade etmenize ve yapılan işin önemini belirtmenize yardımcı olacaktır. Ortağınız sizin desteğinizi hissettiğinde zirveye giden yolda devam etmek ve zirveyi fethetmek isteyecek ne de olsa sizin kadar özenli bir dayanağı var! Bu araç, işinize daha fazla ruh katacak, çok basit ama keyifli ve etkili bir çalışma aracıdır.

BİREYSEL KART NASIL YAPILIR?

İlk seçeneğiniz:

İhtiyaç duyduğunuz kartı PowerPoint'te açın ve Ortağınızın fotoğrafını içine sürükleyin.

İkinci seçeneğiniz:

"Ekle-Resimler" menüsündeki işlev aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz kartı PowerPoint'te açın, Ortağınızın arzu ettiğiniz bir fotoğrafını seçin, resmi basit fare hareketleriyle gösterilen alana yerleştirin. Ortağınızın tam adını ekleyin.

Kartı kaydedin ve sosyal medya hesabınızda paylaşın! Tebrikleri ve sanal APL alkışlarını bu gönderi altında toplayarak takdirinizi daha etkili hale getirin!

APL ile işinizin keyfini çıkarın!

Kartlar için indirme bağlantısı https://drive.google.com/drive/u/2/folders/10HYGJc0ta_eBSIw1elMyPOB_gjjA_7zK

Ortaklar için Google Drive genel bağlantısı - https://drive.google.com/drive/u/2/folders/1yLOT4B3uV7_al8iEP1K3xgfAlHamYfMo

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY