+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

APL Planet biletleri satişa çikti!

Sabırsızlıkla beklediğiniz an işte geldi. APL PLANET 2020'ye katılmak için tüm koşulları açıklıyoruz.

Sabırsızlıkla beklediğiniz an işte geldi. APL PLANET 2020'ye katılmak için tüm koşulları açıklıyoruz.

Bildiğiniz gibi, Şirket'in dokuzuncu yıldönümünde ilgi çekici ve yepyeni birçok sürpriz ve açılış sizleri bekliyor; etkinliğin merkezinde seçkin kulüplerin yeni katılımcıları ile geleneksel kabul ve tanışma töreni, yılsonunda alınabilecek en üstün ödül olan Altın Yaprak ödüllerinin sahiplerini bulması ve Çeklerin ilham verici geçit töreni olacak... Tüm bunlar evrenselliği ile sizi istisnasız olarak şaşırtacak bir sanal ortamda gerçekleşecek.

11 Kasım saat 15.00’da, Moskova'da misafirlerimizi bir araya getirmeye başlıyoruz. 17.00’da sizleri beyaz renklere bürünmüş kıyafetlerimiz ile bekliyor olacağız. Bu hiçbir salgının bizden alıkoyamayacağı bir geleneğimizdir.

12, 13 ve 14 Kasım'da etkinliğin tüm katılımcılarını (bilet sahiplerini) son derece yoğun günler bekliyor. Sizler için çok özel bir program hazırlıyoruz!

Bu etkinlik bilginizi, beceri ve yeteneklerinizi o kadar kuvvetli bir şekilde kamçılayacak ki, etkinlikten günler sonrasında dahi kendinize gelemeyeceksiniz.

Tabii ki sizler için birçok sürpriz de planladık! Her gün bilet sahipleri arasından kişiler, 9. yıldönümü şerefine Şirket'in dağıtacağı çok değerli hediyeler ile buluşturulacak.

Etkinlik için bilet fiyatı 4 gün boyunca 45 Euro'dur. Katılımcılar, eğitime katılma, kafa dengi insanlarla iletişim kurma ve çekilişlerde şanslarını deneme fırsatını kendilerine sunacak ve tek bir cihazda kullanılacak olan kişiye özel bir yayın linki alacak.

Not: Günümüz çevrimiçi platformu, etkinliği gezegenin her köşesinde yayınlayacak ve 8 dilde eşzamanlı çeviri sağlayacak.

Konuşmacılar 10 ülkeden bize bağlanacak. 57 ülkeden Ortaklarımız etkinliğe katılacaklarını şimdiden onayladılar. Tüm bunlar sadece sınırları ve mesafeleri ortadan kaldıran APL Şirketi'nin 9. yıldönümü şerefine... Bildiğiniz gibi: "APL PLANET'TE SINIR YOKTUR".

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY