+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Yılın web konferansının sonuçları

APL Başkanının bu web konferansının ses getireceğini elbette tahmin etmiştiniz!

APL Başkanının bu web konferansının ses getireceğini elbette tahmin etmiştiniz! Peki ya bu kadarını?! Gelişme! Enerji! İlham denizi! Birlikte web konferansının ana haberlerini özetlemeye çalışalım! En çok hatırladığınız anları yorumlarda paylaşın! Sizi en çok etkileyen şey ne oldu?

Sergey Sergeyevich zafer yılını özetledi, en önemli etkinlikleri ve edinilen başarıları hatırlattı: yeni ürünlerin, araçların piyasaya sürülmesi, zaferlerimiz ve rekorlarımız! 2021'de sektörün en iyisi olduk, yeni ülkelere açıldık, çok sayıda yeni Ortak edindik. Tüm bunlara sevinmemek elde değil!

2021 yılının etkinlikleri APL tarihinde apayrı bir yer aldı. Sergey Sergeevich web konferansında bizi ZAFER etkinliklerinin atmosferine geri götüren videoları paylaştı.

Bu web konferansı, APL'nin işinizi büyütmek için en uygun fırsat olduğunun yüzde yüz kanıtı oldu. APL, her birinizin hayallerinizi gerçekleştirebileceği sınırsız potansiyele sahip bir şirket! Mutlu yıllar arkadaşlar!

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY