+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Çok geçmeden Business For Home portalında favori Şirketiniz için oy verin 

Arkadaşlar, Business For Home portalındaki oylamaya katılıp, 2022 yılı dünyanın en iyi ağ pazarlama şirketi için oyunuzu verdiniz mi?

Arkadaşlar, Business For Home portalındaki oylamaya katılıp, 2022 yılı dünyanın en iyi ağ pazarlama şirketi için oyunuzu verdiniz mi?

Şu anda APL Şirketi liderlik pozisyonuna çok yakın! Fakat birinci olana dek rahatlamak yok! Sadece iki gün kaldı! Biliyoruz ki sadece bir şirket birinci olacak, bu şirket APL olmalı!

Ortak zaferimize hemen şimdi katkıda bulunun! Bunun için sadece 5 dakikanızı ayırmanız gerekiyor! İşte bu kadar! Hayatınızdan bize ayıracağınız bu 5 dakika zafere ulaşmamızı sağlayacak. Oylamaya 1 Aralık 2021 tarihine kadar ücretsiz şekilde katılabilirsiniz.

Oyunuzu kullanmak çok basit:

  • Business For Home uygulamasını indirin (Ücretsizdir).
  • “Poll/Anket”e tıklayın.
  • Arama motorunda APL GO’yu aratın ve “VOTE NOW/ŞİMDİ OY VERİN”i tıklayarak oyunuzu verin!

Önemli! Bir cihazdan yalnızca bir kez oy kullanabilirsiniz. Ekibinizdeki her üyenin bu kolay işlemi gerçekleştirdiğinden emin olmak yapacağınız en iyi şey olabilir.

Business For Home, ağ pazarlama temsilcileri için en iyi çevrimiçi platformlardan biridir. Bu sitede şirketlerin ve başarılarının objektif bir değerlendirmesi sunulmaktadır. Ağ pazarlama endüstrisinin binlerce bağımsız girişimcisi, ağ pazarlama şirketlerini ve bu şirketlerin liderlerini karşılaştırmak için bu siteyi kaynak olarak seçmektedir.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY