+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Cildimizi yeni yıl makyajına nasıl hazırlamalıyız?

Bir kutlama makyajının günlük makyajdan büyük ölçüde farklı olması sadece parlaklığı ve ilginç tasarımından dolayı değildir.

Bir kutlama makyajının günlük makyajdan büyük ölçüde farklı olması sadece parlaklığı ve ilginç tasarımından dolayı değildir. Diğer makyajların yanı sıra kutlama makyajlarının yüzünüzde uzun süre dayanması için çok daha kalıcı olması gerekir. Bu yüzden cilde, gözlere ve dudaklara kalıcı makyaj uygulamadan önce bir dizi hazırlık aşamasını gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Kutlama etkinliğinden bir gün önce mutlaka BEAUTY gerdirme etkili ipek yüz maskesini kullanın. Maske, kızarıklığın giderilmesine ve cildinizin en üst tabakasının gerekli nem ile beslenmesine yardımcı olacaktır.

Makyajı uygulamadan önce yüzünüzü BEAUTY hassas ciltler için kadife yumuşaklığı etkili temizleyici köpükle yıkayın. Köpük cildinizi rahatlatacak ve 2020'nin tüm “sıkıntılarından” derinlemesine arındıracak.

Makyaj bazı olarak BEAUTY krem ve serum yüz iksiri kullanın. Krem nazikçe çalışır, yatıştırır, nemlendirir, besler, pürüzsüzleştirir, yüz hatlarını keskinleştirir. Cildinizin tüm katmanlarının esneklik, su ve enerji dengesini korumasına yardımcı olur. Serumun etkili bileşenlerinin yeni kombinasyonu, düzenli olarak kullanıldığında cildi önemli ölçüde sıkılaştırır ve kırışıklıkları ortadan kaldırır. Yatıştırıcı ve iltihap önleyici etkiye sahiptir.

Makyajı uygulamadan önce göz çevresine özellikle dikkat gösterin. BEAUTY göz kremi cilde esnekliğini hassas bakım yaparak geri kazandırır, göz çevresini aydınlatır ve yaşlanma belirtileriyle uzun süre savaşır.

Gözaltı morluklarınız varsa kalın bir fondöten veya pudra katmanından kaçınmak için önce kapatıcıyı uygulayın.

Krem, hassas cildin kurumasına izin vermez ve cilt tonunu eşitler. Sivilceleri, ince çizgileri ve yaşlanmaya bağlı cilt lekelerini maskelemek için de kullanılabilir.

@apl_beauty_official hesabında şık yeni yıl makyajları için üç adet master-class sizleri bekliyor! Gösterilen bu makyajları kullanabilir ya da isterseniz farklı şeyler deneyebilirsiniz!

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY