+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Yeni yılınız kutlu olsun APL ailesi!

Birkaç saat sonra çanlar çalmaya başlayacak!

Birkaç saat sonra çanlar çalmaya başlayacak! Birçok aile rahat hissettikleri kişilerle birlikte masadaki yerlerini aldı, kimileri mayo ve Noel Baba şapkası ile ılık sulara dalmanın bir yolunu buldu, kimi ise hala Ded Moroz kostümü içinde çocuklara hediyeler dağıtıyor! Hepimiz bu eşsiz yeni yıl hikayesinin neşesi ve beklentisiyle dolup taştık! Çocukluktan beri bize eşlik eden bu olağanüstü duygulardan mahrum kalmayın!

Yeni yıl dileklerinize karşı dikkatli bir tutum sergileyin çünkü onlar içten dileklerdir ve gerçekleşmeleri MUTLULUK hissini tam anlamıyla yaşatır. Bizler ise mutlu olmak için her gün çabalıyoruz! Değil mi?

En değerli dileklerinizin gerçekleşmesini umuyoruz. Hayal etmekten korkmayın. 2021 yılı için en büyük hedeflerinizi belirleyin. Kararlı, tereddütsüz olun. Diliyoruz ki güçlü, cesaretli, çok ama çok sağlıklı ve kendinize karşı inançlı olacaksınız! Ayrıca, APL ile ZAFER yılında sizi akıl almaz gelişmeler bekliyor olacak!

MUTLU YILLAR APL AİLESİ!

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY