+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"APL'de bahar" promosyonu

ZAFER yılının bu baharı, belki de APL tarihindeki en sıcak bahar olacak. Peki nasıl? Şirket, işleri büyütmeleri için Ortaklarını tam anlamıyla bonuslara, hediyelere ve şık koşullarla boğdu!

ZAFER yılının bu baharı, belki de APL tarihindeki en sıcak bahar olacak. Peki nasıl? Şirket, işleri büyütmeleri için Ortaklarını tam anlamıyla bonuslara, hediyelere ve şık koşullarla boğdu! Şimdi neredeyse her başarınıza güzel bir bonus eşlik ediyor! Efsanevi maraton ve seyir promosyonlarına ek olarak, bir dizi başka koşulda da bonus kazanabilirsiniz! Şimdi öğrenin! Önümüzdeki bahara Zafer yılının sonuna kadar başarının zirvesine tırmanmak amacıyla girin! Şimdi kendinize ve çevrenize neler yapabileceğinizi göstermenin en iyi zamanı! Görelim sizleri! Her şey sizin elinizde! Gerçekten istekli olanların hayatları bu yıl değişecek!

PROMOSYON TARİHİ: 1-7 Mart 2021

ŞARTLAR:

Etkinlik durumuna yönelik satın alımlar için sunum ürünleri:

- 200 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için % 100 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *,

- 500 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için % 150 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *.

- 800 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için % 200 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *.

Uyarı: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz. Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

Seviyeye göre sunum ürünleri:

- Şirkete 400 veya 600 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 400 veya 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %50 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),

- Şirkete 1800 veya 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 1800 veya 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

Uyarı: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz. Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.

Ödeme yapmadan ekstra bir kimlik alın!

Nasıl mı? Çok basit:

  • Bir Ortağa ait ilk hattınıza 3000 koşullu birim ile abone olun, 1800 koşullu birim karşılığında bir ek yer edinin,
  • Bir Ortağa ait ilk hattınıza 1800 koşullu birim ile abone olun, 600 koşullu birim karşılığında bir ek yer edinin,

Bu, gelirinizi artırmak için harika bir fırsat!

Ayrıca promosyonun bitiminden itibaren 12 ay içerisinde bu ID'ye yeniden kayıt olabilirsiniz**.

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

** Pazarlama planında ID numaralarını yenileme koşullarını öğrenebilirsiniz.

Kurumsal olun:

ADIM 1: 1 Mart – 14 Mart 2021 tarihleri arasında 500 PV ile bir kerede aşırı aktif seviyeye ulaşın ve ödeme tutarının % 150’si kadar ek sunum ürünü elde edin.

ADIM 2: Mart ayı boyunca (1-31 Mart 2021) tüm branşlardaki birincil satın alımlar için kurumunuzun hacmi 12.000 PV ve üstü olsun.

ADIM 3: 1-14 Mart 2021 tarihleri arasında 600 koşullu birim seviyesine ya da daha yüksek bir seviyeye ilk davet edilenler listesine kaydolun.

Ve işte kurumsal direktör seviyesine sahipsiniz!

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY