+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

‘’APL GO Aktivistleri’’ promosyonu

Aktif eylemler sayesinde gelişiyoruz, iyi para kazanıyoruz, daha güçlü ve başarılı oluyoruz. Siz de katılıyor musunuz?

Ülkeler: Bağımsız Devletler Topluluğu, Avrupa Birliği, Ukrayna, Gürcistan, Türkiye, Moldova, İsrail.
Geçerlilik Süresi: 1-30 Haziran 2024

Aktif eylemler sayesinde gelişiyoruz, iyi para kazanıyoruz, daha güçlü ve başarılı oluyoruz. Siz de katılıyor musunuz?

APL GO şirketi, işe aktif olarak yeni kişiler alan Ortaklarını cömert bir şekilde ödüllendiriyor. Devam edin, çabalarınızın karşılığını alacaksınız! İşte bu promosyon APL GO aktivistleri için özel olarak tasarlanmıştır.

100 k.b. ve dahası siparişiyle aramıza yeni katılan 5 kişinin (!) ID’sine kişisel olarak kayıtlı olan Şirket Ortağı, 01.06.2024 tarihinden 30.06.2024 de dahil olmak üzere, koşulları tamamlayarak bizzat davet edilen yeni gelen her 5 kişi için belirtilen sürenin sonucunda 200 k.b. bonus kazanacaktır.

*Bonuslar, Haziran 2024 sonuçlarına göre 10 Temmuz 2024'ten sonra kişisel ID’lere tahsis edilecektir. Sizlere, gerçekleştirdiğiniz koşullara göre uygun tutarda kupon verilecektir. Siparişinizi onaylarken bu tutar için sunum ürünü seçeneği sunulacaktır.

** Kuponun geçerlilik süresi 31 Ağustos 2024’e kadardır.

k.b. (koşullu birim) Şirketin kendi hesaplama birimidir ve k.b. kurunu satın alım yaparken https://backoffice.aplgo.com/ sitesindeki kişisel hesabınızdan görebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY