+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Şirket Başkanının ilham verici promosyonu

Nefes alıyor musunuz? Herkes yaşıyor mu? Nefeslerimizi kesen çok fazla haber aldık, değil mi?

Nefes alıyor musunuz? Herkes yaşıyor mu? Nefeslerimizi kesen çok fazla haber aldık, değil mi? Sergeevich yine inanılmaz bir PROMOSYON’un haberini verdi! Her yeni promosyonun bir öncekinden daha havalı ve cazip olduğunun ve APL’nin her zaman Ortaklarının çıkarlarına öncelik verdiğinin farkında mısınız!?

Böyle ilham verici bir promosyondan faydalanmamak olmaz!!! İlham veriyor! Heyecanlandırıyor! İzleyicilerin bugün web konferansında aldıkları motivasyon ve enerji ancak doğru şekilde kullanılmalı! İşte tam da bu yüzden Sergey Sergeevich böylesine şık ve cömert bir promosyonu duyurdu!

Enerjinizi, yaşam kalitenizi artırmak, işinizi büyütmek, kendinizle ilgilenmek için kullanın! Olayların merkezinde olun! Hayatınızı daha iyi bir hale getirin, ne de olsa elinizde harika bir araç var!

PROMOSYON TARİHİ: 2-14 Şubat 2021.

ŞARTLAR

Etkinlik durumuna yönelik satın alımlar için sunum ürünleri:

- 100 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için % 50 daha fazla ürünü hediye olarak alacak*,
- 300 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için % 100 daha fazla ürünü hediye olarak alacak*.

Uyarı: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz. Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

Seviyeye göre sunum ürünleri:

- Şirkete 200, 400 veya 600 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 200, 400 veya 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %25 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),
- Şirkete 1800 veya 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 200, 400 veya 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %75 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY