+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Gemi turu promosyonu sahiden sona erdi mi?

Tabii ki de hayır! APL şirketi her biriniz hayallerinizdeki seyahate çıkma şansını elde edin diye promosyonun süresini tam 7 gün daha uzattı! Gerçekten!

Tabii ki de hayır! APL şirketi her biriniz hayallerinizdeki seyahate çıkma şansını elde edin diye promosyonun süresini tam 7 gün daha uzattı! Gerçekten! ABD'deki Ortaklarımızın birçoğu RISE forumundan sonra bir veya iki gün içinde gemi yolculuğu promosyonunu tamamladı. Bu satırları okuyan sizler de başarıya ulaşacaksınız! APL ile gemi turu hayatınızı iyi anlamda değiştirecek, ufkunuzu genişletecek ve önümüzdeki aylar boyunca sizi hoş duygulara boğacak!

Sizi bekleyenler:

  • Muhteşem bir yolculuk.
  • Yeni deneyimler ve ilham dolu günler.
  • Yönetim toplantısı ve sahnede tanışma.
  • Sizinle aynı fikirleri paylaşan kişilerle gün boyu iletişim.
  • Tur süresince sadece APL Ortakları için düzenlenen ayrıcalıklı etkinlikler!

Bunlar için çabalamaya değer! Hem de önünüzde yeni fırsatlarla dolu bir hafta daha varken!

1-7 Nisan tarihleri arasında 3000 koşullu birim DIAMOND statüsü için yapılan yeni bir ortak kaydında, APL Şirketinin onuncu yıldönümü şerefine düzenlenen “Zafer” yolculuğu için 2 adımı tamamladığınızda 30 puan elde edeceksiniz.

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya, Meksika, Nijerya ve Gana haricinde tüm ülkelerde geçerlidir.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY