+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

“Kendinize yatırım yapın” promosyonu

Yatırımınızın anında kâr sağlamasını nasıl sağlayabilirsiniz? Kendinize, sağlığınıza ve işinize aynı anda yatırım yaparak! Bunu gerçekleştirmek göründüğünden çok daha kolay.

Yatırımınızın anında kâr sağlamasını nasıl sağlayabilirsiniz? Kendinize, sağlığınıza ve işinize aynı anda yatırım yaparak! Bunu gerçekleştirmek göründüğünden çok daha kolay. APL şirketi, “Kendinize yatırım yapın” promosyonunu duyurdu. Bu promosyon bir işe adım atmak, en sevdiğiniz işi büyütmek veya niteliklerinizi yükseltmek için kolay, güvenilir ve çok kârlı bir yol. Şartlara göz atın! APL’de ZAFER yılı siz ve işiniz için sağlam sürprizler demek!

PROMOSYON TARİHİ: 1-7 Nisan 2021

ŞARTLAR:

1) Seviyeye göre sunum ürünleri:

- Şirkete 600 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %50 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak). Sponsor da sonraki kişisel satın alımlarda bizzat davet edilen kişinin ödediği gerçek tutarın %50'si oranında sunum ürünü elde edecektir.

- Şirkete 1800 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 1800 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %75 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak). Sponsor da sonraki kişisel satın alımlarda bizzat davet edilen kişinin ödediği gerçek tutarın %75'i oranında sunum ürünü elde edecektir.

- Şirkete 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak). Sponsor da sonraki kişisel satın alımlarda bizzat davet edilen kişinin ödediği gerçek tutarın %100'ü oranında sunum ürünü elde edecektir.

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya, Meksika, Nijerya ve Gana dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.

2) Kurumsal olun:

1. ADIM: 1-7 Nisan 2021 tarihleri arasında 500 PV ile bir kerede aşırı aktif seviyeye ulaşın

2. ADIM: Mart ayı boyunca (1-30 Nisan 2021) tüm branşlardaki birincil satın alımlar için kurumunuzun hacmi 12.000 PV ve üstü olsun.

3. ADIM: 1-7 Nisan 2021 tarihleri arasında 600 koşullu birim seviyesine ya da daha yüksek bir seviyeye ilk davet edilenler listesine kaydolun.

Böylece kurumsal direktör seviyesine sahip olabilirsiniz!

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya, Meksika, Nijerya ve Gana haricinde tüm ülkelerde geçerlidir.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY