+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

“Her Şey Dahil” Promosyonu

İşte, herkesin beğendiği promosyon. İşte, en güçlü motivasyonu veren promosyon

Ülkeler: Rusya Federasyonu, Bağımsız Devletler Topluluğu, Avrupa Birliği, Ukrayna, Gürcistan, Türkiye, Moldova, İsrail.
Geçerlilik Süresi: 06-10 Mayıs 2024

İşte, herkesin beğendiği promosyon. İşte, en güçlü motivasyonu veren promosyon. Hediyeler, indirimler ve en karlı koşulların yani her şeyin dahil olduğu promosyon. Nihayet sizlerle! Böyle imkanları kaçırmayın.

Hareketlilik için satın alımlarda sunum ürünleri:

  • 100 PV ve daha fazlası hareketlilik sağlayan Ortak, sunum ürününün %50’den fazlasını hediye olarak alır.
  • 200 PV ve daha fazlası hareketlilik sağlayan Ortak, sunum ürününün %100’den fazlasını hediye olarak alır.

İndirimli Statü

  • Promosyon süreci boyunca 500 koşullu birimle 600 koşullu birim Go-Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 100 koşullu birimdir), statüsünü 600 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 100 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 600’e kadar yükseltebilirsiniz.
  • Promosyon süreci boyunca 1.500 koşullu birimle 1.800 koşullu birim Go-Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 300 koşullu birimdir), statüsünü 1.800 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 300 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 1.800’e kadar yükseltebilirsiniz.
  • Promosyon süreci boyunca 2.500 koşullu birimle 3.000 koşullu birim Go-Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 500 koşullu birimdir), statüsünü 3.000 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 500 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 3.000’e kadar yükseltebilirsiniz.

Statü için Sunum Ürünü:

  • Şirkete statü için giren veya 400 ve 600 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %50’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).
  • Şirkete statü için giren veya 1.800 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %100’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).
  • Şirkete statü için giren veya 3.000 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %150’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).

*Sunum ürünü olarak Acumullit SA serisinin herhangi bir pastili seçilebilir. Sunum ürünü, PFT hariç, yalnızca 5 k.b. ile ürün satın alma imkanıdır.

k.b. (koşullu birim) Şirketin kendi hesaplama birimidir ve k.b. kurunu satın alım yaparken https://backoffice.aplgo.com/ sitesindeki kişisel hesabınızdan görebilirsiniz.

PV, APL GO Şirketi Ortağının asgari yükümlülüğü belirlenirken, bonus ödüllerinin ve niteliklerinin hesaplanmasında kullanılan her APL GO ürününe verilen koşullu bir dijital göstergedir.

GO- giriş statüsü, bonus ödüllerin hesabı sırasında kullanılan Ortağa tanınan bir dizi olanak ve ayrıcalıktır.

Kişisel hesabınızdan sipariş verirken belirli bir ülke için promosyonun güncelliğini öğrenmek için: https://backoffice.aplgo.com/

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY