+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"Yıldönümüne son bir ay" promosyonu

Şirketin böylesine önemli bir sayıya ilk kez yaklaştığını fark ettiniz mi?

Şirketin böylesine önemli bir sayıya ilk kez yaklaştığını fark ettiniz mi? APL 10’uncu yılında! Bu, küresel pazardaki yerimizi güçlendirmeye ve Liderlerimizi sektörün gerçek yıldızları haline getirmeye hazır olduğumuz anlamına geliyor. Her birinizin yaklaşan ZAFER’i hissetmesini istiyoruz! İşte bu hepinizi ilgilendiriyor: yeni promosyonu açıklıyoruz! Böylece uygun şartlarda olabildiğince verimli çalışabilecek ve başarının zirvesinde yerinizi alabileceksiniz! Promosyonun koşullarını inceleyin! Cesur hedefler belirleyin ve onlara ulaşın!

PROMOSYONUN SÜRESİ: 07.10.2021 - 22.10.2021

KOŞULLAR

Ücretsiz APL Planet 2021 bileti edinmek için:

- 3000 koşullu birim karşılığında 2 ortak kaydedin ve hediye olarak APL Planet için 2 bilet edinin.

Ürün fiyatlarında indirim (08.10.2021 - 21.10.2021 tarihleri arasında geçerlidir):

- Bazı ürünlerin fiyatı düşürülecek. Promosyonun belirli bir ülke için geçerliliğini çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Etkinlik durumuna yönelik satın alımlar için sunum ürünleri:

- 60 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için % 50 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *,

- 150 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için % 100 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *.

Uyarı: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.
* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.
Promosyonun belirli bir ülke için geçerliliğini çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Seviyeye göre sunum ürünleri:

- Şirkete 200 ya da 400 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 200 ya da 400 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak % 50 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),

- Şirkete 600 ya da 1800 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 600 ya da 1800 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak % 100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

- Şirkete 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak % 150 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.
* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.
Promosyonun belirli bir ülke için geçerliliğini çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

İndirime göre seviyeler:

- Promosyon süresince seviyenizi 500 koşullu birim karşılığında 600 koşullu birime yükseltebilirsiniz (kazancınız 100 koşullu birim), 600 koşullu birim seviyesine yükselenler için de benzer bir teklif geçerli olacaktır. Seviyenizi 100 koşullu birim indirimle 600 koşullu birime yükseltmek mümkün!

- Promosyon süresince seviyenizi 1500 koşullu birim karşılığında 1800 koşullu birime yükseltebilirsiniz (kazancınız 300 koşullu birim), 1800 koşullu birim seviyesine yükselenler için de benzer bir teklif geçerli olacaktır. Seviyenizi 300 koşullu birim indirimle 1800 koşullu birime yükseltmek mümkün!

Promosyonun belirli bir ülke için geçerliliğini çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY