+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"APL'de bahar" devam ediyor 

APL Şirketinin bu unutulmaz günlerde Ortaklarını promosyonsuz bırakmayacağını tahmin ettiniz değil mi? Elbette!

APL Şirketinin bu unutulmaz günlerde Ortaklarını promosyonsuz bırakmayacağını tahmin ettiniz değil mi? Elbette! Size başarılarınıza güzel bonusların eşlik edeceği en keyifli baharı vaat ettik! Muhteşem bir maraton ve gemi turu promosyonu haricinde başka şartlar için de bonuslar kazanacaksınız! Bu bahara zafer yılının sonunda başarının zirvesine ulaşma amacıyla başlayın! Sergey Sergeevich seyahatleri sırasında neredeyse her gün sizi motive edeceğinden emin olduğumuz haberler paylaşıyor, bu haberleri Şirket Başkanının sosyal medya hesaplarından takip edin! Şimdi, APL ile güçlü bir uluslararası iş kurmanın tam zamanı! Adım atın! Her şey sizin elinizde! Bu yıl, dönüşümü içten isteyenlerin hayatını iyi anlamda değiştirecek!   

PROMOSYON TARİHİ: 8-14 Mart 2021.

ŞARTLAR

Etkinlik durumuna yönelik satın alımlar için sunum ürünleri:

  • 200 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %100 daha fazla ürünü hediye olarak alacak*,
  • 500 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %150 daha fazla ürünü hediye olarak alacak*,
  • 800 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %200 daha fazla ürünü hediye olarak alacak*.

Önemli: Sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.
Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkelerde geçerlidir.

Seviyeye göre sunum ürünleri:

  • Şirkete 400 veya 600 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 400 veya 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %50 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),
  • Şirkete 1800 veya 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 1800 veya 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.
Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.

Ödeme yapmadan ekstra bir kimlik alın!

Nasıl mı? Çok basit:

  • 3000 koşullu birim ile bir Ortağın ilk hattına abone olun, 1800 koşullu birim karşılığında bir ek mevki edinin
  • 1800 koşullu birim ile bir Ortağın ilk hattına abone olun, 600 koşullu birim karşılığında bir ek mevki edinin

Bu, gelirinizi artırmak için harika bir fırsat! Ayrıca promosyonun bitiminden itibaren 12 ay içerisinde bu ID’ye yeniden kayıt olabilirsiniz**.
Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.
** Pazarlama planında ID numaralarını yenileme koşullarını öğrenebilirsiniz.

Kurumsal olun:

ADIM 1: 1 Mart – 14 Mart 2021 tarihleri arasında 500 PV ile bir kerede aşırı aktif seviyeye ulaşın ve ödeme tutarının % 150’si kadar ek sunum ürünü elde edin.

ADIM 2: Mart ayı boyunca (1-31 Mart 2021) tüm branşlardaki birincil satın alımlar için kurumunuzun hacmi 12.000 PV ve üstü olsun.  

ADIM 3: 1-14 Mart 2021 tarihleri arasında 600 koşullu birim seviyesine ya da daha yüksek bir seviyeye ilk davet edilenler listesine kaydolun.

Böylece kurumsal direktör seviyesine sahip olabilirsiniz!

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY