+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"Mükemmel kadınlar şerefine" promosyon

APL Ortaklarının çoğunluğunu geçmişten beri mükemmel kadınlar oluşturmuştur

APL Ortaklarının çoğunluğunu geçmişten beri mükemmel kadınlar oluşturmuştur. Nazik, cesur, güzel, enerjik kadınlar! Güzelliğinizle etrafımızı sardığınız için çok şanslıyız!

Bu nedenle Şirket, sizin, başarınızın ve rekorlarınızın şerefine Kadınlar Günü’ne özel bir promosyon ilan ediyor. Bu promosyonu bir sonraki seviyeye ulaşmak ve değer verdiğiniz hayallerinizi gerçekleştirmek için kullanın.

PROMOSYON TARİHLERİ: 8 – 10 Mart 2022.

KOŞULLAR

Etkinlik durumuna yönelik satın alımlar için sunum ürünleri:

  • 50 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %50 daha fazla ürünü hediye olarak alacak*.
  • 200 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %100 daha fazla ürünü hediye olarak alacak*.
  • 500 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %150 daha fazla ürünü hediye olarak alacak*.

Seviyeye göre sunum ürünleri:

  • Şirkete 200, 400 ya da 600 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 200, 400 ya da 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).
  • Şirkete 1800 ya da 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 1800 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %200 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden HPY ve AIR haricinde arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.

Promosyonun belirli bir ülke için geçerli olup olmadığını çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY