+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"Sınırsız" promosyonu

Kabul edin, bunu bekliyordunuz, değil mi? APL'nin 9. Yıldönümü Kutlama Promosyonu!

Kabul edin, bunu bekliyordunuz, değil mi? APL'nin 9. Yıldönümü Kutlama Promosyonu!

Elbette, Başkan sizi cömert bir promosyonsuz bırakamaz! Gerçekten de, böylesine görkemli bir etkinlikten sonra ilgi çekici bir şey yapmamak imkansızdır!

Bu yüzden harekete geçmeniz gerekiyor! Bunu hemen yapın, çünkü "SINIRSIZ" promosyon sayesinde, her eyleminiz işinize daha da fazla kazanç ve kâr getirecek!

PROMOSYON TARİHİ: 11 - 21 Kasım 2020.

KOŞULLAR:

Statüler için sunum ürünü:

- Şirkete 200 veya 400 Koşullu Birim statüsü ile katılan veya statüsünü buna yükselten bir ortak, sunumlar için %25 daha fazla ürünü* (gerçek ödeme miktarına göre) hediye olarak alacaktır.

- Şirkete 600 Koşullu Birim statüsü ile katılan veya statüsünü buna yükselten bir ortak, sunumlar için %50 daha fazla ürünü* (gerçek ödeme miktarına göre) hediye olarak alacaktır.

- Şirkete 1800 Koşullu Birim statüsü ile katılan veya statüsünü buna yükselten bir ortak, sunumlar için %75 daha fazla ürünü* (gerçek ödeme miktarına göre) hediye olarak alacaktır.

- Şirkete 3000 Koşullu Birim statüsü ile katılan veya statüsünü buna yükselten bir ortak, sunumlar için %100 daha fazla ürünü* (gerçek ödeme miktarına göre) hediye olarak alacaktır.

! Dikkat: Sunum ürünü olarak, ACUMULLIT SA serisinden herhangi bir pastili seçebilirsiniz.

Promosyon tüm ülkeler için geçerlidir!

İndirimli statü:

- 600 koşullu birim statüsü, promosyon süre zarfında, 500 koşullu birim karşılığı satın alınabilir (Sizin kazancınız 100 koşullu birimdir); statüyü 600 koşullu birime yükseltenler için de aynı teklif geçerlidir. Statünüzü, 100 koşullu birim kârla, 600 koşullu birime yükseltebilirsiniz!

- 1800 koşullu birim statüsü, promosyon süre zarfında, 1500 koşullu birim karşılığı satın alınabilir (Sizin kazancınız 300 koşullu birimdir); statüyü 1800 koşullu birime yükseltenler için de aynı teklif geçerlidir. Statünüzü, 300 koşullu birim kârla, 1800 koşullu birime yükseltebilirsiniz!

- 3000 koşullu birim statüsü, promosyon süre zarfında, 2500 koşullu birim karşılığı satın alınabilir (Sizin kazancınız 500 koşullu birimdir); statüyü 3000 koşullu birime yükseltenler için de aynı teklif geçerlidir. Statünüzü, 500 koşullu birim kârla, 3000 koşullu birime yükseltebilirsiniz! Promosyon tüm ülkeler için geçerlidir!

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü edinme kurallarını okuyun.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY