+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Yılın en büyük promosyonu 

Bugün APL PLANET’te her konuğu etkileyen ve şaşırtan bir promosyon duyuruldu!

Bugün APL PLANET’te her konuğu etkileyen ve şaşırtan bir promosyon duyuruldu! Turks ve Caicos Adaları’na yapılacak olan olağanüstü seyahatin sırları açıklandı. Muhteşem plajlara sahip bu cennet adaları, 2022 yılının Kasım ayında bizi bekliyor. Böylesine “kıymetli” bir zevk yaşamak için elinizden gelen her şeyi yaptığınızda neler kazanabileceğinizi ilk kez Planet'in konukları öğrendi. GEÇERLİLİK TARİHİ: 13 Kasım 2021 - 31 Mart 2022.

ŞARTLAR:

ADIM 1:

1’inci seçenek: 13 Kasım 2021 - 7 Aralık 2021 tarihleri arasında 2000 PV ile aşırı aktif seviyenize ulaşın.
2’nci seçenek: 13 Kasım 2021 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında her ay 550 PV ile aşırı aktif seviyeye ulaşın. Bu, 5 ayda toplam 2750 PV anlamına gelmektedir.

DİKKAT: Birinci adımın tamamlanması için ÖZEL ŞARTLAR mevcut!

Adım 1, 7 Aralık tarihine kadar;
- APL Planet 2021 katılımcıları için 1300 PV ile aşırı aktif seviyeye ulaşma şartı ve
- Zafer Yolculuğu katılımcıları ve bu katılımcıların ilk 2 hattında bulunanlar için 1000 PV ile aşırı aktif seviyeye ulaşma şartı ile tamamlanabilir.
- 13 Kasım 2021'den sonra şirkete katılanlar Adım 1’i, esas ID’lerin etkinleştirilmesinden sonraki 45 gün içinde Seçenek 1'e göre gerçekleştirebilirler.

ADIM 2:

Çift kişilik odada tek kişilik konaklama imkânı kazanmak için 60 puan veya çift kişilik odada iki kişilik konaklama imkânı kazanmak için 100 puan elde edin (aile sözleşmeleri için geçerlidir).

Puanların elde edilmesi:

1’inci seçenek: Yeni katılanlar kaydedin veya kişisel olarak davet edilenlerin seviyelerini yükseltin (gerçek ödeme miktarı dikkate alınır):
200 koşullu birim – 1 puan
400 koşullu birim – 2 puan
600 koşullu birim – 3 puan
1800 koşullu birim – 10 puan
3000 koşullu birim – 18 puan.

2’nci seçenek: Kişisel olarak aşırı aktif seviyeye ulaşın:
200 koşullu birim – 1 puan
500 koşullu birim – 3 puan
1000 koşullu birim – 10 puan

- Zafer veya Aile Gelenekleri yolculuğunun şartlarını yerine getiren fakat katılamayanlar çift kişilik odada tek kişilik konaklama imkânı kazanmak için 30 puan elde ederek veya çift kişilik odada iki kişilik konaklama imkânı kazanmak için 50 puan elde ederek Adım 2’yi tamamlayabilir (aile sözleşmeleri için geçerlidir).

ÖNEMLİ!

- Adım 1 ve 2’nin tüm şartlarının tamamlanması sadece otelde konaklama hizmetini sağlamaktadır. Gidiş dönüş uçuşları, olası servis ücretleri, gerekli olması durumunda vize başvurularıyla ilgili masraflar vb. diğer masraflar APL Şirketi tarafından karşılanmamaktadır.

- Adım 1’in tamamlanması durumunda (tamamlanma miktarı) elde edilen puanlar Adım 2 için geçerli değildir.

- Yanınızda geçerli bir uluslararası pasaport bulunması gerekmektedir. Pasaportunuz yoksa fakat promosyona katılıyorsanız, hazır belgenin önceden elinizde olduğundan emin olun.

- Adım 1 ve 2’ye ait özel şartların gerçekleşme tarihleri, promosyonun genel geçerlilik süresi ile çelişemez.

- Gerçekleştirilen koşullar başka kişilere (tamamen veya kısmen) devredilemez.

- Promosyon tek bir ID’ye ait mevki için gerçekleşir. Farklı ID mevkilerinden gelen birimler toplama eklenmemektedir.

- Promosyon koşullarını yerine getiren fakat etkinliğe katılmayan Ortak, promosyonu kullanamama sebebi her ne olursa olsun herhangi bir menfaat talebinde bulunamaz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY