+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"Ufkumuzu genişletiyoruz" promosyonu

APL, dünyanın dört bir yanındaki Ortaklarını önemseyen cömert ve duyarlı bir şirket.

APL, dünyanın dört bir yanındaki Ortaklarını önemseyen cömert ve duyarlı bir şirket. Yeni Ortaklar olabildiğince kolay ve avantajlı bir şekilde başlangıç yapsınlar diye Latin Amerika'da kendi işlerini kurmaya başlayanlar için özel şartları açıkladık! Bugün Rusya, Avrupa, Türkiye, Moldova ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri için bir promosyon duyuruyoruz, çünkü hangi ülkede olursanız olun, APL ile evinizden çıkmadan uluslararası bir iş kurabilirsiniz. İşinizi büyütmek ve fırsatlar konusunda ufkunuzu genişletmek için bu promosyonu tamamlayın!

PROMOSYON TARİHİ: 14-21 Mayıs 2021.

ŞARTLAR

Seviyeye göre sunum ürünleri:

  • Şirkete 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 3000 koşullu birime yükselten Ortak, hediye olarak %200 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz. Promosyonun belirli bir ülke için geçerliliğini çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Ödeme yapmadan ek ID’ye sahip olun!

Nasıl mı? İşte basit adımlar:

  • 3000 koşullu birim karşılığında ilk iki sıradaki Ortağınızın ağına kaydolun 1800 koşullu birim değerinde ücretsiz 1 adet ek mevki kazanın.

İşte gelirinizi artırmak için harika bir fırsat!

Ayrıca bu ID’yi promosyon bitiminden itibaren 12 ay içinde yenileyebilirsiniz**.

** ID numarası yenileme şartlarına Pazarlama Planından ulaşabilirsiniz.

İndirime göre seviyeler:

  • Promosyon süresince seviyenizi 500 koşullu birim karşılığında 600 koşullu birime yükseltebilirsiniz (kazancınız 100 koşullu birim), 600 koşullu birim seviyesine yükselenler için de benzer bir teklif geçerli olacaktır. Seviyenizi 100 koşullu birim indirimle 600 koşullu birime yükseltmek mümkün!
  • Promosyon süresince seviyenizi 1500 koşullu birim karşılığında 1800 koşullu birime yükseltebilirsiniz (kazancınız 300 koşullu birim), 1800 koşullu birim seviyesine yükselenler için de benzer bir teklif geçerli olacaktır. Seviyenizi 300 koşullu birim indirimle 1800 koşullu birime yükseltmek mümkün!
  • Promosyon süresince seviyenizi 2500 koşullu birim karşılığında 3000 koşullu birime yükseltebilirsiniz (kazancınız 500 koşullu birim), 3000 koşullu birim seviyesine yükselenler için de benzer bir teklif geçerli olacaktır. Seviyenizi 500 koşullu birim indirimle 3000 koşullu birime yükseltmek mümkün!

Promosyonun belirli bir ülke için geçerliliğini çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY