+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

“Sizler İçin En İyisi” Promosyonu

Bazen o kadar çok dağları aşmak, iş dünyasında sıçrayış yapmak, yeni bir zirveye çıkmak istiyorsunuz ki, küçücük bir itiş bunları yapmanıza yeterli gelmiyor

Ülkeler: Rusya Federasyonu, Bağımsız Devletler Topluluğu, Gürcistan, Türkiye, İsrail.
Geçerlilik Süresi: 15-20 Nisan 2024

Bazen o kadar çok dağları aşmak, iş dünyasında sıçrayış yapmak, yeni bir zirveye çıkmak istiyorsunuz ki, küçücük bir itiş bunları yapmanıza yeterli gelmiyor. APL GO Şirketi iş hayatında başarılı olma gayretinizi her zaman desteklemektedir ve sizlere sürekli daha yeni imkanlar sağlamaktadır. Ağ pazarlama alanında yeni zirvelere ulaşmanın için en etkili yöntemlerinden birisi de promosyonların düzenli olarak yerine getirilmesidir. Yeni promosyonumuzun koşullarını öğrenin. Sizler için en iyisini oluşturduk. Bol şanslar!

Hareketlilik için satın alımlarda sunum ürünleri:

  • 100 PV ve daha fazlası hareketlilik sağlayan Ortak, sunum ürününün %50’den fazlasını hediye olarak alır.
  • 200 PV ve daha fazlası hareketlilik sağlayan Ortak, sunum ürününün %100’den fazlasını hediye olarak alır.

İndirimli Statü

  • Promosyon süreci boyunca 500 koşullu birimle 600 koşullu birim Go-Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 100 koşullu birimdir), statüsünü 600 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 100 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 600’e kadar yükseltebilirsiniz.
  • Promosyon süreci boyunca 1.500 koşullu birimle 1.800 koşullu birim Go-Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 300 koşullu birimdir), statüsünü 1.800 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 300 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 1.800’e kadar yükseltebilirsiniz.
  • Promosyon süreci boyunca 2.500 koşullu birimle 3.000 koşullu birim Go-Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 500 koşullu birimdir), statüsünü 3.000 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 500 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 3.000’e kadar yükseltebilirsiniz.

Statünün Yükselmesi için Sunum Ürünü:

  • Şirkete statü için giren veya 400 ve 600 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %50’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).
  • Şirkete statü için giren veya 1.800 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %100’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).
  • Şirkete statü için giren veya 3.000 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %150’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).

*Sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinin herhangi bir pastili seçilebilir. Sunum ürünü, PFT hariç, yalnızca 5 k.b. için ürün satın alma imkanıdır.

k.b. (koşullu birim) Şirketin kendi hesaplama birimidir ve k.b. kurunu satın alım yaparken https://backoffice.aplgo.com/ sitesindeki kişisel hesabınızdan görebilirsiniz.

PV, APL GO Şirketi Ortağının asgari yükümlülüğü belirlenirken, bonus ödüllerinin ve niteliklerinin hesaplanmasında kullanılan her APL GO ürününe verilen koşullu bir dijital göstergedir.

GO- giriş statüsü, bonus ödüllerin hesabı sırasında kullanılan Ortağa tanınan bir dizi olanak ve ayrıcalıktır.

Kişisel hesabınızdan sipariş verirken belirli bir ülke için promosyonun güncelliğini öğrenmek için: https://backoffice.aplgo.com/

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY