+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"Verİmlİ eylül" promosyonu duyurusu

Bu ay o kadar harika başladı ve sonuçları o kadar etkileyiciydi ki yavaşlamaya değil, tam tersine, "Verimli Eylül" promosyonunu duyurarak sizi harekete geçirmeye karar verdik

Bu ay o kadar harika başladı ve sonuçları o kadar etkileyiciydi ki yavaşlamaya değil, tam tersine, "Verimli Eylül" promosyonunu duyurarak sizi harekete geçirmeye karar verdik.

Ayın başında canını dişine takıp çalışanlar başarılarına başarılar katacaklar!

Ama ayın başında başarılı olamayanlar için Henry Ford'un şu sözünü alıntılamak istiyoruz: “Bir şeyi yapabileceğinizi de düşünüyorsanız, yapamayacağınızı da düşünüyorsanız, haklısınız”.

O halde hemen şunun kararını vermelisiniz: Yeni promosyondan faydalanacak mısınız faydalanmayacak mısınız?

PROMOSYON TARİHLERİ: 15.09.2022 - 30.09.2022

ŞARTLAR

Etkinliğe yönelik satın alımlar için sunum ürünleri:

  • 100 PV veya daha fazlasına eşit ek hacim oluşturun, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edin*
  • 300 PV veya daha fazlasına eşit ek hacim oluşturun, hediye olarak %150 daha fazla sunum ürünü elde edin*

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden HPY ve AIR haricinde arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.

Statü yükseltmeler için sunum ürünleri:

  • Şirkete 100 ya da 200 koşullu birim statüsü ile dâhil olan veya statüsünü 100 ya da 200 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı temel alınarak).
  • Şirkete 400 ya da 600 koşullu birim statüsü ile dâhil olan veya statüsünü 400 ya da 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %150 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı temel alınarak).
  • Şirkete 1800 ya da 3000 koşullu birim statüsü ile dâhil olan veya statüsünü 1800 ya da 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %200 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı temel alınarak).

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden HPY ve AIR haricinde arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.

Statü İndirimi

  • 600 k.b. statüsüne ulaşmak istiyorsanız, sadece 500 k.b.’lik ürün satın alarak (100 k.b. tasarruf ederek) buna ulaşabilirsiniz. Bu aynı zamanda statülerini 600 k.b. statüsüne yükseltenler için de geçerlidir! 100 k.b. tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • 1800 k.b. statüsüne ulaşmak istiyorsanız, sadece 1500 k.b.’lik ürün satın alarak (300 k.b. tasarruf ederek) buna ulaşabilirsiniz. Bu aynı zamanda statülerini 1800 k.b. statüsüne yükseltenler için de geçerlidir! 300 k.b. tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • 3000 k.b. statüsüne ulaşmak istiyorsanız, sadece 2500 k.b.’lik ürün satın alarak (500 k.b. tasarruf ederek) buna ulaşabilirsiniz. Bu aynı zamanda statülerini 3000 k.b. statüsüne yükseltenler için de geçerlidir! 500 k.b. tasarruf sağlayabilirsiniz.

Promosyonun ülkenizde geçerli olup olmadığını Online mağazadan sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY