+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"Başarınıza yatırım yapın" promosyonu

Yatırımlarınızın size anında fayda sağlayacağından nasıl emin olabilirsiniz?

Yatırımlarınızın size anında fayda sağlayacağından nasıl emin olabilirsiniz? Kendinize, sağlığınıza ve işinize aynı anda yatırım yapın. Bunu yapmak göründüğünden çok daha kolay, çünkü APL’nin “Başarınıza yatırım yapın” promosyonunu var. Bu promosyon, bir iş kurmak için adım atmak, sevdiğiniz işi büyütmek veya niteliklerinizi yükseltmek için basit, güvenilir ve çok karlı bir yol olacak. Gerçekleştirdiğiniz her promosyon başarınıza katkıda bulunacak! Koşulları okuyun! APL’nin durdurulamaz yılı sizin ve işiniz için muhteşem sürprizlerle dolu!

PROMOSYON TARİHLERİ: 16 - 23 Nisan 2022

KOŞULLAR

Etkinliğe bağlı olarak yapılan satın alımlar için sunum ürünleri:

  • 100 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %50 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *,
  • 300 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %100 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *.

Seviyeye göre sunum ürünleri:

  • Şirkete 400 ya da 600 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 400 ya da 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %50 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),
  • Şirkete 1800 ya da 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 1800 ya da 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA Serisinden HPY ve AIR pastilleri arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz. 
* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.

İndirime göre seviyeler:

  • Promosyon süresince seviyenizi 500 koşullu birim karşılığında 600 koşullu birime yükseltebilirsiniz (kazancınız 100 koşullu birim), 600 koşullu birim seviyesine yükselenler için de benzer bir teklif geçerli olacaktır. Seviyenizi 100 koşullu birim indirimle 600 koşullu birime yükseltmek mümkün!
  • Promosyon süresince seviyenizi 1400 koşullu birim karşılığında 1800 koşullu birime yükseltebilirsiniz (kazancınız 400 koşullu birim), 1800 koşullu birim seviyesine yükselenler için de benzer bir teklif geçerli olacaktır. Seviyenizi 400 koşullu birim indirimle 1800 koşullu birime yükseltmek mümkün!
  • Promosyon süresince seviyenizi 2300 koşullu birim karşılığında 3000 koşullu birime yükseltebilirsiniz (kazancınız 700 koşullu birim), 3000 koşullu birim seviyesine yükselenler için de benzer bir teklif geçerli olacaktır. Seviyenizi 700 koşullu birim indirimle 3000 koşullu birime yükseltmek mümkün!

Promosyonun belirli bir ülke için geçerliliğini çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY