+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"Yeni yıl coşkusu" promosyonu

Yeni yıla iki hafta kala her evde coşkulu bir atmosfer var!

Yeni yıla iki hafta kala her evde coşkulu bir atmosfer var! Her taraf parıldayan ışıklar ve mandalina aromaları ile bezendi. Bu zamanda yapılan anlaşmalar sorunsuz bir şekilde sonuçlanmaları ile ayırt edilebilir. Güzel duygular temelinde alınan kararlar mükemmel sonuçlar verir. Bu nedenle Şirketimiz, yılın en büyülü zamanında işinizin sınırlarını büyütmenize yardımcı olacak bir promosyon duyuruyor! Promosyonları gerçekleştirin, işinizi büyütün, yeni yıl ruhunu yaşayın!

PROMOSYON TARİHİ: 16 - 29 Aralık 2020

ŞARTLAR

Aktiflik durumuna yönelik satın alımlar için sunum ürünleri:

- 100 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için % 100 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *,
- 300 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için % 150 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *.

Dikkat! Sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz. Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

Seviyeye göre sunum ürünleri:

- Statüsü dolayısıyla Şirkete dahil olan veya 200, 400 veya 600 ABD doları seviyesine yükselen ortak, hediye olarak %75 daha fazla sunum ürünü elde edecek* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),
- Statüsü dolayısıyla Şirkete dahil olan veya 1800 veya 3000 ABD doları seviyesine yükselen ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecek* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY