+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

“SICAK” promosyon

APL Şirketi bizleri şaşırtmayı her zaman başarmıştır!

APL Şirketi bizleri şaşırtmayı her zaman başarmıştır! Böyle bir promosyonu kesinlikle beklemiyordunuz, değil mi? Türkiye'deki APL Ortakları için yeni ve cömert bir promosyon!

Sizler için, tamamladığınızda bol miktarda ürün elde edebileceğiniz, gelirinizi artırabileceğiniz ve işinizi büyütebileceğiniz koşullar oluşturduk! Harekete geçme, zirveye ulaşma zamanı! Yerinizde saymayı bırakın! Türkiye, harekete geç! Koşulları dikkatlice okuyun ve adım atın!

PROMOSYON TARİHLERİ: 18 - 21 Mart 2022

KOŞULLAR

Etkinliğe yönelik satın alımlar için sunum ürünleri:

  • 100 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %50 daha fazla ürünü hediye olarak alacak*.

Seviyeye göre sunum ürünleri:

  • Şirkete 200 ya da 400 koşullu birim statüsü ile dâhil olan veya statüsünü 200 ya da 400 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %50 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı temel alınarak).
  • Şirkete 600 ya da 1800 koşullu birim statüsü ile dâhil olan veya statüsünü 1800 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı temel alınarak).
  • Şirkete 3000 koşullu birim statüsü ile dâhil olan veya statüsünü 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %150 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı temel alınarak).

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden HPY ve AIR haricinde arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü elde etme kurallarını inceleyiniz.

Promosyonun belirli bir ülke için geçerli olup olmadığını çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY