+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

“Her şey dahil” promosyonu

Yaz sıcaklarının tam ortasındayız! Sonuçlar ise tam bir bomba!

Yaz sıcaklarının tam ortasındayız! Sonuçlar ise tam bir bomba! Ortaklarımız tam gaz kendi işleriyle dünyayı büyütüyorlar. Sizler ne kadar kararlıysanız ve güzel, yoğun bir yaşam için ne kadar özlem duyuyorsanız o kadar rekordan rekora koşacaksınız demektir. APL ile pek çok sayıda Ortak, yaşamlarını muazzam bir şekilde değiştirdiler. Sizlerin de çalışmak için yanıp tutuşmanız, bizlere yeni promosyonumuzda ilham verdi! Yeni promosyonumuza karar verdik, “HER ŞEY DAHİL” olacak! Çok yakında promosyonun koşullarını öğreneceksiniz!

Ülkeler: Rusya Federasyonu, Bağımsız Devletler Topluluğu, Ukrayna, Gürcistan, Avrupa Birliği, Türkiye. İsrail, Romanya, Bulgaristan

Geçerlilik Süresi: 20-27 Temmuz 2023

Hareketlilik sağlarken satın alınan sunum ürünü

  • 100 PV ve daha fazlası hareketlilik sağlayan Ortak, sunum ürününün* %100’den fazlasını hediye olarak alır.
  • 300 PV ve daha fazlası hareketlilik sağlayan Ortak, sunum ürününün* %150’den fazlasını hediye olarak alır.

Statünün yükselmesi için sunum ürünü

  • 100 ve 200 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %50’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).
  • 400 ve 600 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %100’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).
  • 1.800 ve 3.000 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %150’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).

İndirimli Statü

  • Promosyon süreci boyunca 500 koşullu birimle 600 koşullu birim Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 100 koşullu birimdir), statüsünü 600 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 100 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 600’e kadar yükseltebilirsiniz.
  • Promosyon süreci boyunca 1.500 koşullu birimle 1.800 koşullu birim Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 300 koşullu birimdir), statüsünü 1.800 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 300 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 1.800’e kadar yükseltebilirsiniz.
  • Promosyon süreci boyunca 2.500 koşullu birimle 3.000 koşullu birim Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 500 koşullu birimdir), statüsünü 3.000 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 500 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 3.000’e kadar yükseltebilirsiniz.

*Sunum ürünü olarak AIR hariç ACUMULLIT SA serisinin herhangi bir pastili seçilebilir.

Sunum ürünü, yalnızca 2,5 k.b. için ürün satın alma imkanıdır.

GO- giriş statüsü, bonus ödüllerin hesabı sırasında kullanılan Ortağa tanınan bir dizi olanak ve ayrıcalıktır.

k.b. (koşullu birim) Şirketin kendi hesaplama birimidir ve k.b. kurunu satın alım yaparken https://backoffice.aplgo.com/ sitesindeki kişisel hesabınızdan görebilirsiniz.

PV, APL Şirketi Ortağının asgari yükümlülüğü belirlenirken, bonus ödüllerinin ve niteliklerinin hesaplanmasında kullanılan her APL ürününe verilen koşullu bir dijital göstergedir.

Kişisel hesabınızdan sipariş verirken belirli bir ülke için promosyonun güncelliğini öğrenmek için: https://backoffice.aplgo.com/

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY