+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

“Her şey dahil” promosyonu

Evet, sizlere öyle gelmedi mi! Bu, her şeyin dahil olduğu, en sevdiğimiz promosyonlarımızdan bir tanesi! Bonuslar, hediyeler, motivasyon, indirimler.

Ülkeler: Rusya Federasyonu, Bağımsız Devletler Topluluğu, Gürcistan, Ukrayna, Avrupa Birliği, Türkiye. İsrail.
Geçerlilik Süresi: 21-26 Eylül 2023

Evet, sizlere öyle gelmedi mi! Bu, her şeyin dahil olduğu, en sevdiğimiz promosyonlarımızdan bir tanesi! Bonuslar, hediyeler, motivasyon, indirimler.

Özellikle tam da bu promosyon sadece bir hayal olarak kalmıyor, sizleri eyleme geçiriyor! Ve evet yine tam da bu promosyon yeni bir basamağa adım atmanıza yardımcı oluyor. Birkaç koşuldan bir tanesini seçiniz! Ve ortalığı yakıp kavurunuz!

Hareketlilik için satın alımlarda sunum ürünleri:

  • 100 PV ve daha fazlası hareketlilik sağlayan Ortak, sunum ürününün %50’den fazlasını hediye olarak alır.
  • 300 PV ve daha fazlası hareketlilik sağlayan Ortak, sunum ürününün %100’den fazlasını hediye olarak alır.
  • 1000 PV ve daha fazlası hareketlilik sağlayan Ortak, sunum ürününün %150’den fazlasını hediye olarak alır.

İndirimli Statü

  • Promosyonu süreci boyunca 500 koşullu birimle 600 koşullu birim Go-Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 100 koşullu birimdir), statüsünü 600 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 100 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 600’e kadar yükseltebilirsiniz.
  • Promosyonu süreci boyunca 1.500 koşullu birimle 1.800 koşullu birim Go-Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 300 koşullu birimdir), statüsünü 1.800 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 300 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 1.800’e kadar yükseltebilirsiniz.
  • Promosyonu süreci boyunca 2.500 koşullu birimle 3.000 koşullu birim Go-Statüsü kazanabilirsiniz (kârınız 500 koşullu birimdir), statüsünü 3.000 koşullu birime kadar yükseltenler için aynı teklif geçerlidir. 500 koşullu birim kâr elde ederek Statünüzü 3.000’e kadar yükseltebilirsiniz

Statünün Yükselmesi için Sunum Ürünü:

  • 200 ve 400 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %150’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).
  • 600, 1.800 ve 3.000 koşullu birim statüsüne kadar yükselmiş Ortak, sunum ürününün* %200’ den fazlasını hediye olarak alır. (Gerçek ödeme tutarından).

*Sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinin herhangi bir pastili seçilebilir. Sunum ürünü, yalnızca 2,5 k.b. için ürün satın alma imkanıdır.

GO- giriş statüsü, bonus ödüllerin hesabı sırasında kullanılan Ortağa tanınan bir dizi olanak ve ayrıcalıktır.

k.b. (koşullu birim) Şirketin kendi hesaplama birimidir ve k.b. kurunu satın alım yaparken https://backoffice.aplgo.com/ sitesindeki kişisel hesabınızdan görebilirsiniz.

PV, APL Şirketi Ortağının asgari yükümlülüğü belirlenirken, bonus ödüllerinin ve niteliklerinin hesaplanmasında kullanılan her APL ürününe verilen koşullu bir dijital göstergedir.

Kişisel hesabınızdan sipariş verirken belirli bir ülke için promosyonun güncelliğini öğrenmek için:

https://backoffice.aplgo.com/

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY