+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"APL ile kârlı bir iş" promosyonu 

Kendinizi mağazadaki bir ürün zaten indirimli olduğu için kişisel indiriminizin geçersiz sayıldığı durumlarda bulduğunuz oldu mu?

Kendinizi mağazadaki bir ürün zaten indirimli olduğu için kişisel indiriminizin geçersiz sayıldığı durumlarda bulduğunuz oldu mu? Bu durumu kasada fark etmek hoş olmuyor, değil mi? APL'de durum tamamen farklı!

Şirket'in her bir Ortağının belirli bir etkinliğe ulaşarak ZAFER MARATONU’na katıldığından haberdar olmalısınız. Harika ödüller kazanabilirsiniz!

Fakat etkinliğiniz ZAFER GEMİ TURU için promosyon puanı olarak kullanılıyor! Her şey açık değil mi? Söz konusu olan sadece hediyeler değil, aynı zamanda hayallerinizin seyahati...Bu kadar ile bitmiyor! Sunum ürünü için "APL İLE KÂRLI BİR İŞ" ek promosyonunu açıklıyoruz! Tüm bu promosyonlar eş zamanlı olarak gerçekleşiyor! Sizden promosyonlardan birini seçmenizi istemiyoruz ya da bir şartı diğerinin yerine koymuyoruz... Tüm promosyonlara aynı anda katılabilirsiniz! Biz sadece işinizi APL ile yürütmenin size KÂR sağlayacağını anlamanızı istiyoruz. Harekete geçin, yeni zirveleri fethedin ve en iyisini elde edin!

PROMOSYON TARİHİ: 22-28 Şubat 2021

ŞARTLAR

Seviyeye göre sunum ürünleri:  

- Şirkete 200, 400 veya 600 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 200, 400 veya 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %25 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),

- Şirkete 1800 veya 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 1800 veya 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %50 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.   

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY