+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"Çiçek aç" promosyonu

Bu kış uzundu, ancak APL Ortaklarının çoğu için çok verimli geçti! Hızımızı yavaşlatmayalım!

Bu kış uzundu, ancak APL Ortaklarının çoğu için çok verimli geçti! Hızımızı yavaşlatmayalım! Biliyorsunuz ki Kurumsal Direktör promosyonumuz ve hediyeler saçılan cömert zafer maratonumuz sona eriyor, tatil fikrinizi kökten değiştirebilecek unutulmaz bir yolculuk olan geleneksel gemi turu promosyonunun bitimine ise çok az kaldı! Dahası, ayın sonunda birçoğunuz yeni niteliklere ulaşacaksınız! Tam da bu yüzden APL şirketi yeni bir promosyonun duyurusunu yapıyor! Zevkle ve minnettarlıkla kabul edeceğinizden eminiz! Sonuçta bu promosyon sizin için hediyeler, motivasyon, başladığınız şeyi tamamlama, ay başında belirlediğiniz hedeflere ulaşma ve işinizi yeni bir seviyeye taşıma fırsatı olacak! Harekete geçmek için bir sebebiniz var! Kışın ardından derin nefes alma zamanı! Harekete geçin! Çiçek açın!

PROMOSYON TARİHİ: 23-31 Mart 2021  

ŞARTLAR

Seviyeye göre sunum ürünleri:

  • Şirkete 400 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 400 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %25 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),
  • Şirkete 600 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %50 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).
  • Şirkete 1800 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 1800 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %75 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).
  • Şirkete 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY