+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

"An'da" promosyonu 

"Anda" yaşamanın ne olduğunu kendinize hissettirebildiniz mi yoksa bunun için çabalıyor musunuz?

"Anda" yaşamanın ne olduğunu kendinize hissettirebildiniz mi yoksa bunun için çabalıyor musunuz? Yeni HPY ürünümüzün tek amacı anın tadını çıkarmanıza yardımcı olmak! İşte bu promosyon kaçırdığınız fırsatları düşünmeyi bırakmanız ya da gelecek için kurduğunuz hayallerini yaşamanız için açıklandı! Yeni promosyon, işinize odaklanmanıza, APL ile olan iş birliğinden en iyi şekilde yararlanmanıza ve belki de Şirketin önümüzdeki on yılı boyunca yeni niteliklere sahip olmanızı sağlayacak. Çok geçmeden promosyon şartlarını okuyun ve harekete geçin!

PROMOSYON TARİHLERİ: 23.10.2021-31.10.2021

Seviyeye göre sunum ürünleri:

- Şirkete 100, 200 ya da 400 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 100, 200 ya da 400 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak % 50 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),

- Şirkete 600 ya da 1800 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 600 ya da 1800 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak % 100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

- Şirkete 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak % 150 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak).

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.
* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.
Promosyonun belirli bir ülke için geçerliliğini çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

İndirime göre seviyeler:

- Promosyon süresince seviyenizi 2500 koşullu birim karşılığında 3000 koşullu birime yükseltebilirsiniz (kazancınız 500 koşullu birim), 3000 koşullu birim seviyesine yükselenler için de benzer bir teklif geçerli olacaktır. Seviyenizi 500 koşullu birim indirimle 3000 koşullu birime yükseltmek mümkün!

Promosyonun belirli bir ülke için geçerliliğini çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY