+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

Paskalya bayramı şerefine promosyon

Paskalya bayramının Başkan’ın kalbinde en çok yer eden günlerden biri olduğunu biliyorsunuz

Paskalya bayramının Başkan’ın kalbinde en çok yer eden günlerden biri olduğunu biliyorsunuz. Sizler çok daha güzel duygular yaşayın, faydalı ürünler ve yüksek çekler elde edebilin diye Şirkette Paskalya şerefine büyük bir promosyon başlıyor! İyi şanslar diliyoruz!

PROMOSYON SÜRESİ: 24 - 30 Nisan 2022

KOŞULLAR

Etkinliğe bağlı olarak yapılan satın alımlar için sunum ürünleri:

  • 300 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %100 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *.
  • 500 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %150 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *.

Seviyeye göre sunum ürünleri:

  • Şirkete 200 ya da 400 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 200 ya da 400 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %50 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınacaktır)
  • Şirkete 600 ya da 1800 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 600 ya da 1800 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınacaktır)
  • Şirkete 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %150 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınacaktır)

Dikkat: sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA Serisinden HPY ve AIR pastilleri arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz.

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.

Promosyonun belirli bir ülke için geçerliliğini çevrimiçi mağazada sipariş verirken öğrenebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY