+ APL Ailesine Katılın
Alışveriş Destek Giriş Yap
Turkey

“ZAFER UMUDU” promosyonu

Sizlerle birlikte ZAFER yılına girdik!

Sizlerle birlikte ZAFER yılına girdik! Bu demek oluyor ki, aktif olan her Ortak bu sene büyük başarıları, dileklerin gerçekleşmesini ve mutlak mutlulukları bekliyor olacak! Sizlerin ise sadece ipuçlarımızı ve önerilerimizi takip etmeniz gerekiyor!

Şirketin her bir promosyonu hayalinize giden yol için bir adımdır. Bu yol ise sizi maddi bağımsızlığa, seyahate ve bütünlüğe götürür.

Gerçekleştirilen her promosyon sizi hedefinize yaklaştırıyor! Yeni yıla özgü “APL’DE ZAFER UMUDU” promosyonumuz ise muhteşem şartları ile olabildiğince hızlı bir şekilde hedefinize ulaşmanız için oluşturuldu! Bu promosyon, ZAFERİNİZE giden yol için ipuçlarımızdan biridir.

PROMOSYON TARİHİ: 30 Aralık 2020 - 7 Ocak 2021

ŞARTLAR:

Aktiflik durumuna yönelik satın alımlar için sunum ürünleri:

  • 100 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %100 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *,
  • 300 PV ve üstüne ulaşarak aşırı aktif seviyeye ulaşan ortak, sunumlar için %150 daha fazla ürünü hediye olarak alacak *.

Dikkat! Sunum ürünü olarak ACUMULLIT SA serisinden arzu ettiğiniz herhangi bir pastili seçebilirsiniz. Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

Seviyeye göre sunum ürünleri:

  • Şirkete 200, 400 veya 600 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 200, 400 veya 600 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %75 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),
  • Şirkete 1800 veya 3000 koşullu birim statüsü ile dahil olan veya statüsünü 1800 veya 3000 koşullu birime yükselten ortak, hediye olarak %100 daha fazla sunum ürünü elde edecektir* (gerçek ödeme tutarı baz alınarak),

Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

* 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olan sunum ürünü kazanmaya ilişkin kuralları okuyunuz.

Ödeme yapmadan ek ID’ye sahip olun! Nasıl mı? İşte basit adımlar:

  • 3000 koşullu birim karşılığında ilk iki sıradaki Ortağınızın ağına kaydolun, 1800 koşullu birim değerinde ücretsiz 1 adet ek mevki kazanın,
  • 1800 koşullu birim karşılığında ilk iki sıradaki Ortağınızın ağına kaydolun, 600 koşullu birim değerinde ücretsiz 1 adet ek mevki kazanın.

İşte gelirinizi artırmak için harika bir fırsat! Ayrıca bu ID’yi promosyon bitiminden itibaren 12 ay içinde yenileyebilirsiniz**. Promosyon ABD, Kanada, Güney Afrika Cumhuriyeti, Porto Riko, Avustralya ve Meksika dışındaki tüm ülkeler için geçerlidir.

** ID numarası yenileme şartlarına Pazarlama Planından ulaşabilirsiniz.

Alışveriş sepeti
X
APL sepetiniz boş
Partner statüsünün tescili için Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin Acumullit SA serisi ürünlerinden sepetinize miktar olarak ekleyin TRY
İptal et
Statü kaydı için yeterli ürün seçildi
${getItemCategory(item.category)}
Perakende fiyatı: TRY
Perakende: TRY
Toptan: TRY
Perakende: TRY
TRY
TRY
TRY